پیشنهادات ویژه

خرید آنلاین

شرایط اقساط

آسان و ارزان خرید کنید .

با خرید آنلاین از کیان سفر؛ سریع، راحت و ارزان سفر کنید .

خرید تورهای قسطی آسان‌تر از همیشه

کلیک کنید !

برترین مقصد گردشگری برای سفرهای تک نفره

آیا می دانید برترین مقصد گردشگری برای سفرهای تک نفره در سال ۲۰۱۸ کدام کشور است؟

برترین مقصد گردشگری برای سفرهای تک نفره در سال ۲۰۱۸ به آمستردام اختصاص بافت.

کیان سفر

بررسی روندهای اخیر در سفر و گردشگری است نشان می دهد هرساله گرایش افراد برای سفرهای تک نفره در حال افزایش است.

آمستردام، نیویورک و برلین برترین مقاصد برای مسافران تنها و سفرهای تک نفره قرار دارند. افرادی که به تنهایی سفر می کنند عموما سفرهای خود را در دقیقه آخر ثبت می کنند و بیشتر از مسافران گروهی به نظرات مسافران دیگر اهمیت می دهند.

کیان سفر

به گزارش ebookers.com آمستردام برترین مقصد برای گردشگرانی است که به تنهایی سفر می کنند. کارشناسان آنلاین سفر اطلاعات رزرواسیون سال ۲۰۱۷ را بررسی کردند تا افزایش محبوبیت سفرهای تک نفره مشخص شود. اطلاعات به دست آمده نشان می دهد با توجه به اینکه افراد بیشتر تمایل به تعطیلات کنار ساحل در اروپا و سایر مقاصد دارای مسافت کوتاه دارند.

ده شهر برتر برای مسافرانی که به تنهایی سفر می کنند به نقل از ebookers.com

۱. آمستردام

۲. نیویورک

۳. لاس وگاس

۴. رم

۵. دوبلین

۶. لندن

۷. برلین

۸. ونیز

۹. بوداپست

۱۰. پاریس

کیان سفر

امنیت بزرگ ترین دغدغه مسافرانی است که به تنهایی سفر می کنند

تنها سفر کردن بطور بالقوه ریسک زیادی به همراه دارد بنابراین عجیب نیست که این نوع گردشگران نسبت به سایر گردشگران بیشتر به نظرات مسافران دیگر اهمیت می دهند و احتمالا هتلی را انتخاب می کنند که افراد بیشتری آنرا توصیه کرده اند و حتی از عبارات رایجی مثل «مکانی امن برای مسافران تک نفره» در جستجوهای خود استفاده می کنند.

علاوه بر این افرادی که به تنهایی سفر می کنند بیشتر از گردشگران گروهی پکیج های سفر را رزرو می کنند. هر چند وقتی این گروه از مسافران فقط به دنبال رزرو هتل هستند، ترجیح می دهند هتل های ارزانتر و مستقل را انتخاب کنند نه هتل های زنجیره ای بزرگ.

کیان سفر

رفتن به سفرهای تک نفره بدون برنامه قبلی

با توجه به اطلاعات رزرواسیون موجود در ebookers.com می توان این نوع گردشگران و بازار این گردشگران را دقیق تر بررسی کرد، ویژگی های جمعیت شناختی برجسته آنها را شناسایی کرد و حتی چگونگی برنامه ریزی و آماده شدن برای سفر را دریافت نمود.

یافته ها نشان می دهد که مسافران تک نفره تصمیمات سفر خود را بدون برنامه قبلی انجام می دهند. این افراد اغلب اوقات سفرهای با مسافت طولانی را فقط دو هفته قبل از حرکت رزرو می کنند اما مسافران گروهی معمولا دو ماه قبل از تاریخ حرکت رزرواسیون خود را انجام می دهند.

کیان سفر

همانطور که لیست مقاصد برتر گردشگری تک نفره نشان می دهد، این گروه از گردشگران بیشتر تمایل به ماجراجویی های خارجی دارند (۷۶ درصد).

به گفته یکی از کارشناسان ebookers.com، «افزایش سفرهای تک نفره باورنکردنی است و رشد آن ادامه خواهد داشت. تنها بودن مانعی برای جهانگردی شما نیست و می توانید با افراد جدید آشنا شده و سفر را کاملا طبق سلیقه خودتان انجام دهید».

«همیشه امکان سفرهای طولانی مدت فراهم نیست. بنابراین وقتی شرایط تغییر می کند و فرصتی پیش می آید، باید نهایت استفاده را برد. نداشتن همراه نمی تواند مانع این کار شود».

  • تورهای مرتبط
  • مقالات مرتبط
  • گالری
در حال حاضر مطلب مرتبط با این محصول موجود نیست.