پیشنهادات ویژه

خرید آنلاین

شرایط اقساط

آسان و ارزان خرید کنید .

با خرید آنلاین از کیان سفر؛ سریع، راحت و ارزان سفر کنید .

خرید تورهای قسطی آسان‌تر از همیشه

کلیک کنید !

بهترین شهرهای اروپا برای سفرهای انفرادی

اروپا سرزمین ماجراجویی است! به همین خاطر است که شما می توانید حتی تک نفره به اروپا سفر کنید و با این حال حوصله تان سر نرود و اصلا احساس تنهایی به سراغتان نیاید! در اروپا می توانید با مردم ملاقات کنید، فرهنگشان را کشف کنید، سبک زندگیشان را ببینید، با اخلاق هایشان آشنا شوید و از یک عالمه جاذبه گردشگری در کمال آرامش دیدن کنید و برای یک لحظه هم بی حوصلگی و دل گرفتگی سراغتان نیاید! به هر حال اگر شما هم تنها هستید و به دنبال یک سفر هیجان انگیز تک نفره می گردید، بهتر است که برای سفر به کشورهای اروپایی اقدام کنید. اما اگر برایتان سوال پیش آمده که سفر به کدام شهرهای اروپایی به عنوان سفر تک نفره بهتر است، با ما همراه باشید تا بهترین شهرهای اروپایی برای سفرهای تک نفره را به شما معرفی کنیم.

بارسلون- اسپانیا

بارسلون یکی از بهترین شهرهای اروپایی برای افراد مجرد و تنها است! چراکه تعداد افراد مجرد بارسلون بسیار زیاد است. در بارسلون می توانید یک عالمه غذاهای خوشمزه امتحان کنید، شب و روزتان را به تفریح بگذراندی و تا می توانید خرید کنید و از همه مهمتر در هتل های ارزان اقامت کنید و از سواحل زیبا استفاده کنید.

کیان سفر

برلین- آلمان

برلین انرژی شهری مثل لندن را دارد و از طرفی مثل نیویورگ دهه 60 میلادی هنری است! از طرفی مثل آمستردام مسطح است و شما می توانید به راحتی با پای پیاده یا با دوچرخه در آن گشت و گذار کنید. برلین شهر بسیار بزرگی است، اما وسایل حمل و نقل عمومی ایده آلی دارد و شما می توانید به راحتی بدون ترس از تنهایی در آن گشت و گذار کنید و خودتان تنها اوقات خوشی را در برلین سپری کنید.

کیان سفر

مادرید- اسپانیا

مادرید یکی از پر جنب و جوش ترین پایتخت های اروپا است. اصلا محال است که کسی حتی به تنهایی به مادرید سفر کند و حوصله اش سر برود! به خاطر همین است که مادرید را به عنوان یکی از بهترین شهرهای اروپایی برای سفرهای انفرادی می شناسند. در مادرید می توانید به صورت شبانه روزی تفریح کنید و از بهترین موزه های اروپا مثل موزه پرادو دیدن کنید. به هر حال اگر تنها هستید و به دنبال برنامه ریزی یک سفر تک نفره ایده آل هستید، می توانید به سفر به مادرید اسپانیا فکر کنید.

کیان سفر

پاریس- فرانسه

پاریس همان شهریست که همه آن را به عنوان شهر عشاق می شناسند. اما می تواند یک شهر ایده آل برای سفرهای تک نفره هم باشد! چه چیزی رومانتیک تر از اینکه بتوانید در پاریس با عشق زندگیتان ملاقات کنید و او را در پاریس پیدا کنید؟ عشق در هر گوشه کنار خیابان های پاریس احساس می شود و شما هم می توانید به یادماندنی ترین سفر زندگیتان را در پاریس تجربه کنید!

کیان سفر

پورتو- پرتغال

مردم پرتغال با مردم همه کشورهای دنیا متفاوتند! آن ها در هر شرایطی حاضرند که به کمک شما بیایند! مردم پرتغال عاشق کشورشان هستند و می خواهند که عشقشان را با شما هم شریک شوند! به همین دلیل است که سفر به پورتو در پرتغال یک سفر ایده آل به عنوان سفر تک نفره محسوب می شود. چراکه نیازی به نگرانی در مورد اقامت تنهایی در این شهر وجود ندارد و می توانید مطمئن باشید که مردم پرتغال حامی شما در هر شرایطی هستند! در پورتو جاذبه های گردشگری متعددی وجود دارد و مردمش هم بسیار پویا و پر انرژی هستند. مطمئنا شما هم عاشق پورتو می شوید و از سفر تک نفره به این شهر اروپایی لذت می برید.

کیان سفر

لندن- انگلیس

لندن یکی از تنها شهرهایی در اروپا است که می توانید بارها و بارها به آن سفر کنید و باز هم تفریحات جدیدی در انتظارتان باشد. همیشه یک اتفاق جدید در لندن در حال رخ دادن است و به همین خاطر یکی از هیجان انگیزترین شهرهای اروپا محسوب می شود. هاید پارک لندن و پارک سبز لندن بهترین جای لندن برای گشت و گذار و کسب آرامش است و مطمئنا گردش در آن برای شما هم جالب خواهد بود و مطمئنا در پایان روز احساس آرامشی عمیق از سفر تک نفره تان به لندن نصیبتان خواهد شد. اگر هم از خرید خوشتان می آید مطمئنا عاشق مراکز خرید لندن خواهید شد و از این بابت هم شیفته لندن خواهید شد.

کیان سفر

میکونوس- یونان

میکونوس مثل بهشتی زمینی برای دوست داران طبیعت و شب های سرزنده به حساب می آید. جو و محیط میکونوس بسیار عالی است و در آن یک عالمه امکانات تفریحی متنوع برای تجربه انواع ورزش های آبی تعبیه شده است و مطمئنا شما هم می توانید سفر انفرادی به یادماندنی را به میکونوس تجربه کنید و برای یک لحظه هم دچار بی حوصلگی نشوید. در میکونوس یونان می توانید در سواحل استراحت کنید، غواصی را تجربه کنید و در فضای زیبای آن قدم بزنید و اوقات دلنشینی را سپری کنید.

کیان سفر

زاگرب- کرواسی

زاگرب یک مقصد توریستی ایده آل برای افراد مجرد است. زاگرب خیابان های بسیار زیبا و جذابی دارد و معماری ساختمان هایش خیره کننده است و از همه مهمتر بازارهای سنتی بی نظیری دارد. زاگرب یک شهر بسیار سرزنده است و کسانی که از خرید خوششان می آید و یا به دنبال شب های سرزنده هستند، عاشق سفر به آن می شوند. از طرفی بعد فرهنگی زاگرب هم قابل توجه است و در آن سینماها، کتابفروشی ها و موزه های متعددی وجود دارد و از این جهت نیز شهر جذابی محسوب می شود.

کیان سفر

بوداپست- مجارستان

در بوداپست می توانید دوچرخه سواری کنید و یا با پای پیاده یکی از زیباترین شهرهای اروپا را کشف کنید. مطمئنا سفر به بوداپست هم برای شما جذاب خواهد بود و تنهایی را در بوداپست احساس نخواهید کرد. در بوداپست می توانید در رودخانه دانوب سوار کشتی کروز شوید و شب ها را تا صبح به تفریح سپری کنید. در بوداپست امکانات تفریحی متعددی وجود دارد که شما می توانید به صورت انفرادی از آن ها لذت ببرید. همچنین این امکان وجود دارد که در یکی از رومانتیک ترین شهرهای اروپا بتوانید عشق زندگیتان را پیدا کنید و از این جهت نیز می توان گفت که بوداپست یکی از بهترین شهرهای اروپا برای سفرهای تک نفره محسوب می شود.

کیان سفر

  • تورهای مرتبط
  • مقالات مرتبط
  • گالری
در حال حاضر مطلب مرتبط با این محصول موجود نیست.