پیشنهادات ویژه

خرید آنلاین

شرایط اقساط

آسان و ارزان خرید کنید .

با خرید آنلاین از کیان سفر؛ سریع، راحت و ارزان سفر کنید .

خرید تورهای قسطی آسان‌تر از همیشه

کلیک کنید !

بهترین پارک های آبی بدروم

معمولا آن دسته از توریستانی که خانوادگی به بدروم یا هر شهر ساحلی دیگری در ترکیه سفر می کنند، به بازی و تفریح در پارک های آبی علاقه نشان می دهند. اگر شما هم جزء طرفداران بازی در پارک های آبی هستید و اتفاقا قصد سفر به بدروم را دارید، بد نیست که قبل از سفر به بدروم با بهترین پارک های آبی بدروم آشنا شوید. به طور کلی پارک های آبی مختلفی در بخش های مختلف شبه جزیره بدروم وجود دارد و از این گذشته، خیلی از هتل های بدروم خودشان یک پارک آبی کوچک دارند. اما از میان همه آن ها، ما در ادامه می خواهیم به شما بهترین پارک های آبی بدروم را معرفی می کنیم و به شما می گوییم که دقیقا در هر کدامشان چه خبری است. با ما همراه باشید تا با هم به بهترین پارک های آبی بدروم سر بزنیم!

کیان سفر

پارک آبی بدروم (آکوا پارک بدروم) در اورتاکنت بدروم

پارک آبی بدروم یا همان آکوا پارک بدروم یکی از محبوب ترین و بزرگترین پارک های آبی بدروم است و اکثر توریستان آن را می شناسند. این پارک آبی در گذشته با نام پارک آبی ددمان بدروم شناخته می شد، اما بعد از سال 2018 که مدیریت و تیم کارمندان آن عوض شد، نامش به پارک آبی بدروم تغییر پیدا کرد. از آن زمان به بعد، کیفیت خدمات پارک آبی بدروم نیز بیشتر شد و این روزها به یکی از محبوب ترین اماکن تفریحی بدروم تبدیل شده است. پارک آبی بدروم به عنوان یکی از بهترین پارک های آبی بدروم در زمینی به مساحت 35،000 متر مربع ساخته شده است و سرسره های آبی، کافه ها و رستوران های متعددی را در خود جای داده است. این پارک آبی از آن پارک های آبی است که برای سرگرمی و تفریح همه سنین مناسب است و کل اعضای خانواده شما می توانند در آن سرگرم شوند. این پارک آبی هر روزه از ساعت 10 صبح تا 5 بعد از ظهر باز است و مسلما تفریح در آن یکی از به یادماندنی ترین تفریحاتی است که هر کسی می تواند در تور ارزان بدروم داشته باشد.

کیان سفر

پارک آبی پیراتس این کاکتوس در یالیکاواک بدروم

پارک آبی پیراتس این کاکتوس یک مرکز تفریحی جذاب در بدروم است که در یالیکاواک بدروم واقع شده است. این پارک آبی برای تفریح همه سنین مناسب است و شما می توانید یک روز عالی را به همراه خانواده یا گروه دوستانتان در آن سپری کنید. این پارک آبی در خلیج تیلکیجیک واقع شده است و مساحتش به 4،500 متر مربع می رسد و با این حساب، مشخص است که این پارک آبی خیلی کوچکتر از پارک آبی بدروم است. اما با این حال به عنوان یکی از پارک های آبی خوب بدروم شناخته می شود و طرفداران خاص خودش را در تور بدروم دارد. در این پارک آبی که با نام پارک آبی دزدان دریایی بدروم نیز شناخته می شود، 9 سرسره آبی مختلف وجود دارد و یک استخر مخصوص کودکان نیز در آن تعبیه شده است. گذشته از این ها، یک سری سرسره های آبی دیگر نیز در آن تعبیه شده است و محل هایی برای آفتاب گرفتن نیز در آن در نظر گرفته شده است. لازم به ذکر است که این پارک آبی در بدروم از 1 ژوئن تا 30 سپتامبر (12 خرداد تا 9 مهر) از ساعت 10:30 صبح تا 6 بعد از ظهر باز است و شما فقط در این بازه زمانی از سال می توانید از خدمات آن بهره ببرید.

پس اگر دوست دارید تجربه تفریح در بزرگترین پارک آبی بدروم را داشته باشید، بهتر است به پارک آبی بدروم یا همان پارک آبی ددمان بدروم بروید. اگر هم به دنبال یک پارک آبی خلوت تر هستید و یا اینکه احیانا هتلتان در تور بدروم در نزدیکی شهر یالیکاواک در شبه جزیره بدروم است، بهتر است که پارک آبی پیراتس این کاکتوس بدروم را برای تفریح انتخاب کنید.

کیان سفر

  • تورهای مرتبط
  • مقالات مرتبط
  • گالری
در حال حاضر مطلب مرتبط با این محصول موجود نیست.