پیشنهادات ویژه

خرید آنلاین

شرایط اقساط

آسان و ارزان خرید کنید .

با خرید آنلاین از کیان سفر؛ سریع، راحت و ارزان سفر کنید .

خرید تورهای قسطی آسان‌تر از همیشه

کلیک کنید !

ترسناک ترین رستوران دبی که قرار است در هالووین امسال در دبی افتتاح شود!

اگر شما هم اهل رستوران گردی باشید، مطمئنا از خوردن غذا در رستوران های جدید استقبال می کنید و دلتان می خواهد که هر بار در یک محیط جالب و جدید غذایتان را میل کنید. اما باید به شما بگوییم که قرار است که یک رستوران جدید در دبی افتتاح شود که با همه رستوران های دنیا متفاوت است و هر اندازه هم که شما یک رستوران گرد قهار بوده باشید، باز هم مطمئنا تا به حال در زندگیتان تجربه خوردن غذا در چنین رستورانی را نداشته اید! هالووین نزدیک است و دبی باز هم برنامه های جالبی برای برگزاری جشن هالووین در دبی دارد. قرار است که در این روز در دبی رستورانی افتتاح شود که لقب ترسناک ترین رستوران دبی را از آن خود کند. رستورانی که مطمئنا شما هم از خوردن غذا در آن وحشت زده خواهید شد، اما در عین حال تجربه جالبی کسب خواهید کرد و متفاوت ترین شام زندگیتان را میل خواهید کرد. با ما همراه باشید تا شما را با ترسناک ترین رستوران دبی یا همان رستوران هالووینی دبی آشنا کنیم.

کیان سفر

درباره ترسناک ترین رستوران دبی

جشن هالووین در تاریخ 31 اکتبر 2019 (9 آبان 1398) در دبی برگزار می شود و قرار است که ترسناک ترین رستوران دبی هم در همین روز افتتاح شود و از این تاریخ به بعد به مهمانان سرویس دهد. ترسناک بودن این رستوران از این جهت است که شما باید در تاریکی مطلق غذایتان را میل کنید و در حالی که صدای تپش قلبتان را می شنوید، غذایی را میل کنید که اصلا نمی دانید چه غذایی است! این رستوران که هانتد کانتین (غذاخوری روح زده) نام دارد، در هتل فیرمونت دبی واقع شده است و در حقیقت یک رستوران لوکس است که قرار است غذاهای بسیار با کیفیتی در آن سرو شود. اما مسئله اینجاست که در این رستوران لوکس، غذاها به شکل ترسناکی سرو می شود و شما باید در تاریکی مطلق به حس بویایی و چشایی خود اعتماد کنید و متوجه شوید که چه غذایی برایتان سرو شده است.

کیان سفر

ایده طراحی ترسناک ترین رستوران دبی

گفته می شود که در محل کنونی هتل فیرمونت دبی، زمانی یک هتل وجود داشته است که به دلایل نامعلومی بیماران در آن ناپدید می شدند! به خاطر وجود همین افسانه، ایده طراحی و ساخت ترسناک ترین رستوران دبی در این هتل شکل گرفت و طراحان آن تضمین کرده اند که تمام مهمانان ترسناک ترین شام زندگیشان را در این رستوران تجربه خواهند کرد.

کیان سفر

خوردن شام در ترسناک ترین رستوران دبی

برنامه خوردن شام در این رستوران ترسناک، یک برنامه 90 دقیقه ای است. برای خوردن شام در ترسناک ترین رستوران دبی باید ساعت 7:30 بعد از ظهر در محل این رستوران حضور داشته باشید. اول از همه یک پرستار نزد شما می آید و در حالی که اطرافتان کمی تاریک است، شما را به سالن غذاخوری می برد. این پرستار شما را به سر میزتان می برد و بعد از آن همه چیز در تاریکی مطلق فرو می رود، همه چیز بعد از این لحظه رمزآلود می شود و علنا دیگر چشمانتان جایی را نمی بیند. در نتیجه شما فقط می توانید با حس بویایی و چشایی خود کار کنید. در واقع شما حتی نمی دانید که چه غذایی برایتان سرو شده و باید آن را در تاریکی مطلق میل کنید. بعد از اینکه شامتان شما را می برد، شما را به جایی روشن می برند و سرآشپز به شما توضیح می دهد که چه غذایی خورده اید! با این حساب، این رستوران اصلا رستوران مناسبی برای کسانی که ناراحتی قلبی دارند نیست. چراکه تجربه خوردن شام در ترسناک ترین رستوران دبی برایتان تجربه ای مملوء از حس های کنجکاوی و ترس خواهد بود.

کیان سفر

هزینه خوردن غذا در ترسناک ترین رستوران دبی

برای خوردن غذا در ترسناک ترین رستوران دبی باید از قبل میز خود را رزرو کنید و حتما به موقع سر ساعت 7:30 در محل رستوران حضور داشته باشید. این شام برایتان 360 تا 399 درهم هزینه خواهد داشت و در قبال پرداخت چنین هزینه ای، متفاوت ترین شب زندگیتان منتظر شما خواهد بود! به هر حال اگر شما هم عاشق کسب تجربه های جدید هستید و از حس کنجکاوی و هیجان خوشتان می آید، حتما باید برای یک بار هم که شده در این رستوران تاریک در دبی غذا بخورید!

  • تورهای مرتبط
  • مقالات مرتبط
  • گالری
در حال حاضر مطلب مرتبط با این محصول موجود نیست.