پیشنهادات ویژه

خرید آنلاین

شرایط اقساط

آسان و ارزان خرید کنید .

با خرید آنلاین از کیان سفر؛ سریع، راحت و ارزان سفر کنید .

خرید تورهای قسطی آسان‌تر از همیشه

کلیک کنید !

تفریحات آبی در گوا

اکثر توریستانی که گوا را به عنوان مقصد سفرشان انتخاب می کنند، کسانی هستند که شیفته سواحل و تفریحات ساحلی هستند. اگر شما هم جزء این دسته از افراد هستید، می توانید مطمئن باشید که از انتخاب خود برای سفر به گوا پشیمان نخواهید شد و روزهای فوق العاده جذاب و به یادماندنی را در گوا تجربه خواهید کرد. در این صورت، به شما توصیه می کنیم که قبل از سفر به گوا، با بهترین تفریحات ساحلی گوا آشنا شوید تا بتوانید به بهترین شکل ممکن از فرصت اقامتتان در گوا استفاده کنید.

کایاک سواری در گوا

کایاک سواری نوعی قایق سواری است که معمولا نظر افراد ماجراجو را به خود جلب می کند. اگر شما هم عاشق طبیعت گردی هستید و دلتان می خواهد که برای ساعتی آرامش وجودتان را فرا بگیرد و آزادانه بر روی آب گشت و گذار کنید، بهتر است که فرصت تجربه کایاک سواری در گوا را از دست ندهید. این را هم بهتر است بدانید که بهترین زمان سال برای تجربه کایاک سواری در گوا، ماه های بین اکتبر و می (اواسط آبان تا اواسط خرداد) است و هزینه تجربه آن در گوا نیز چیزی حدود 1600 تا 3200 روپیه است.

کیان سفر

جت اسکی در گوا

جت اسکی از آن دسته از تفریحات آبی گوا است که هر کسی با هر سن و سالی شیفته اش می شود. اگر شما هم از هیجان خوشتان می آید و دوست دارید که با سرعت امواج دریا را بشکافید، به شما توصیه می کنیم که حتما جت اسکی در گوا را تجربه کنید تا قلبتان مملوء از احساس خوب و ذهنتان مملوء از انرژی مثبت شود. اصولا جت اسکی، ورزش آبی چندان سختی نیست، اما به شما توصیه می کنیم که حتما جلیقه نجات به تن داشته باشید و اصول ایمنی لازم را هم رعایت کنید تا در زمان جت اسکی سواری در گوا با مشکل مواجه نشوید. در مورد بهترین زمان سال برای تجربه جت اسکی در گوا هم باید به شما بگوییم که ماه های بین اکتبر و مارس (اواسط آبان تا اواسط فروردین) بهترین زمان تجربه جت اسکی در گوا به حساب می آید و هزینه آن نیز 500 روپیه به بالا است.

کیان سفر

بنانا سواری در گوا

بنانا سواری نام یکی از جذاب ترین ورزش های آبی است که در آن، چند نفر با هم روی یک موز بزرگ بادی می نشینند و سپس به وسیله طناب بلندی که به قایق موتوری متصل شده است، به روی آب کشیده می شوند. این را به خاطر داشته باشید که بنانا سواری، آن هم به همراه اعضای خانواده یا دوستان، یکی از آن تجربه هایی است که مسلما تا عمر دارید فراموشش نمی کنید و به همین خاطر بهتر است که فرصت تجربه آن را در تور گوا از دست ندهید. جالب است که بدانید امکان تجربه این تفریح مهیج در هر زمانی از سال در گوا وجود دارد و هزینه آن نیز برای هر نفر 700 روپیه به بالا است.

کیان سفر

پاراسیلینگ در گوا

در حقیقت پاراسیلینگ نوعی چترسواری است و تفاوتش با چترسواری ساده این است که چتر آن به کمک یک قایق موتوری روی آب کشیده می شود. تصورش را بکنید که با تجربه این تفریح مهیج آبی در گوا می توانید به نوعی پرواز را تجربه کنید و چشم انداز بی نظیر دریا را از ارتفاعات تماشا کنید. با این حساب، اگر شما هم همیشه دوست داشته اید که پرواز را تجربه کنید، اما از اینکه چترتان به جایی متصل نباشد، هراس داشته اید؛ این تفریح همان چیزی است که می تواند نظر شما را به خود جلب کند. برای تجربه این تفریح کافی است که هزینه ای حدود 850 تا 1200 روپیه را کنار بگذارید و در بین ماه های اکتبر تا مارس (اواسط مهر تا اواسط فروردین) به یکی از سواحل گوا مراجعه کنید.

کیان سفر

اسنورکلینگ در گوا

اسنورکلینگ نوعی غواصی کم عمق است و حتی توریستانی که مهارتی در غواصی ندارند، می توانند تجربه اش کنند. اگر شما هم دوست دارید که سر از جهان شگفت انگیز زیر آب ها دربیاورید و دوست دارید که موجودات دریایی شگفت انگیز گوا را از نزدیک ببینید، می توانید این تفریح آبی جذاب را در تور گوا تجربه کنید. خوب اسنورکلینگ این است که شما برای تجربه اش نیاز به دانش قبلی ندارید و اصلا نیازی نیست که آموزش خاصی برای امتحان کردن آن ببینید. این را هم می توانید مطمئن باشید که اسنورکلینگ ارزش امتحان کردن در گوا را دارد و دلیلش هم این است که به محض اینکه به زیر آب بروید، با دیدن ترکیبی از موجودات دریایی زیبا و کشتی های شکسته ای که در طول جنگ های جهانی به زیر آب رفته اند، شگفت زده می شوید. جالب است که بدانید بهترین زمان سال برای تجربه اسنورکلینگ در گوا، ماه های بین اکتبر و مارس ( اواسط مهر تا اواسط فروردین) است و هزین هآن هم از 1700 روپیه به بالا است.

کیان سفر

پدل بوردینگ در گوا

یکی دیگر از هیجان انگیزترین تفریحات آبی گوا، پدل بوردینگ است. برای تجربه این تفریح باید روی یک نوع صفحه یا بورد بایستید و بعد تمام تلاشتان را کنید که بتوانید تعادل خود را روی آب حفظ کنید. با این حساب، می توانیم بگوییم که این تفریح آبی مناسب کسانی است که از هیجان و چالش خوششان می آید و به دنبال کسب تجربه های جدید هستند. این را هم بهتر است بدانید که بهترین زمان سال برای تجربه پدل بوردینگ در گوا، ماه های بین اکتبر و می (اواسط مهر تا اواسط خرداد) است و هزینه تجربه آن برای هر نفر، 1500 روپیه به بالا است.

کیان سفر

  • تورهای مرتبط
  • مقالات مرتبط
  • گالری
در حال حاضر مطلب مرتبط با این محصول موجود نیست.