پیشنهادات ویژه

خرید آنلاین

شرایط اقساط

آسان و ارزان خرید کنید .

با خرید آنلاین از کیان سفر؛ سریع، راحت و ارزان سفر کنید .

خرید تورهای قسطی آسان‌تر از همیشه

کلیک کنید !

راهنمای بستن چمدان برای سفر تابستانی به ایتالیا

همه ما تجربه قرار گرفتن در شرایطی را داریم که باید سریعا وسایلمان را برای سفر در چمدانمان قرار دهیم و هزار و یک سوال در ذهنمان داریم که کدام وسایل برای این سفر ضروری هستند. برای سفر به ایتالیا نیز خیلی از توریستان با این مشکل مواجه می شوند و دقیقا نمی دانند که برای سفر به ایتالیا به چه وسایلی نیاز دارند و چمدانشان را باید با چه لباس ها و وسایلی پر کنند. به همین خاطر ما بر آن شدیم که راهنمای بستن چمدان برای سفر تابستانی به ایتالیا را برایتان تدوین کنیم تا مطابق آن بتوانید به راحتی برای سفر تابستانی به ایتالیا چمدانتان را ببندید و سوالی در این مورد در ذهنتان بی پاسخ باقی نماند. اگر شما هم قصد سفر به ایتالیا در فصل تابستان را دارید، با ما همراه باشید تا ببینید که دقیقا برای سفر تابستانی به ایتالیا کدام از وسایل کمدتان را باید در چمدانتان قرار دهید.

کیان سفر

آب و هوای ایتالیا در فصل تابستان به چه ترتیب است؟

بدون شک سفر به ایتالیا در هر فصلی از سال جذاب است، اما مسئله ای که مشخص است، این است که ایتالیا در فصل تابستان حال و هوای بسیار جالبی دارد و این بدین معناست که شما فصل خوبی را برای سفر به ایتالیا انتخاب کرده اید. میانگین دمای هوای شهر رم در ایتالیا در ماه ژوئن (ماه اول تابستان) 28 درجه سانتیگراد است. در حالی که میانگین دمای هوای شهر رم در ماه جولای (دومین ماه تابستان) به 31 درجه سانتیگراد افزایش پیدا می کند و در ماه آگست (سومین ماه تابستان) به 32 درجه سانتیگراد می رسد.

کیان سفر

چه نوع لباس هایی برای سفر تابستانی به ایتالیا باید در چمدانتان قرار دهید؟

توصیه ما به شما این است که برای سفر تابستانی به ایتالیا، لباس هایتان را مطابق لیست زیر انتخاب کنید:

1-لباس های راحت: لباس های راحت می تواند شامل هر لباسی از یک پیراهن بلند خنک تا یک شلوارک یا شلوار و تی شرت راحت باشد. بهتر است که لباس های ابریشمی و یا پلاستیکی را برای سفر تابستانی به ایتالیا همراه خودتان نبرید تا گرمای هوا اذیتتان نکند.

2-لباس شنا: یک دست لباس شنا همراه خود داشته باشید تا بتوانید از تفریحات ساحلی در ایتالیا استفاده کنید.

3-لباس مناسب برای روی لباس شنا: برای تردد بین ساحل تا هتلتان بهتر است که یک لباس مناسب به عنوان رویه لباس شنا همراه خود داشته باشید.

4-یک لباس بارانی نازک: این لباس شاید اصلا در ایتالیا به کارتان نیاید، اما بهتر است که آن را در چمدانتان داشته باشید تا اگر یک وقت آب و هوای ایتالیا بد شد، از آن استفاده کنید. به هر حال توصیه ما به شما این است که یک لباس بارانی نازک (پانچو) همراه خود داشته باشید و آن را در گوشه ای از چمدانتان جا دهید.

5-شلوار رسمی برای آقایان و پیراهن رسمی برای خانم ها: بهتر است که حداقل یک لباس رسمی برای سفر تابستانی به ایتالیا همراه خود داشته باشید تا برای شام خوردن در رستوران های رسمی یا رویدادهای خاص از آن استفاده کنید.

کیان سفر

چه نوع کفشی برای سفر تابستانی به ایتالیا مناسب است؟

1-کفش ساحلی: سواحل ایتالیا صخره ای هستند و شما با پای برهنه نمی توانید در آن ها قدم بزنید. به همین دلیل بهتر است که یک جفت صندل یا کفش ساحلی همراه خود داشته باشید.

2-صندل راحت: صندل جای زیادی در چمدانتان نمی گیرد، اما در ایتالیا برای گشت و گذار در نواحی اطراف هتلتان به کارتان خواهد آمد.

3-کتونی: بهتر است که برای سفر تابستانی به ایتالیا یک جفت کتونی نیز همراه خود داشته باشید. چراکه هم قدم زدن با آن راحت است و هم اینکه با اکثر لباس هایتان ست خواهد شد.

کیان سفر

چه وسایل دیگری برای سفر تابستانی به ایتالیا باید در چمدانتان قرار دهید؟

1-حوله مسافرتی: در بیشتر هتل های ایتالیا، حوله ای برای مسافران تعبیه شده است. اما به هر حال بهتر است که یک حوله سبک و مسافرتی همراه خود داشته باشید و مطمئن باشید که در تابستان های ایتالیا به کارتان خواهد آمد و حتی در سواحل و استخرهای ایتالیا می توانید از آن استفاده کنید.

2-یک کوله پشتی کوچک: بهتر است که برای سفر تابستانی به ایتالیا یک کوله پشتی همراه خود داشته باشید تا اول صبح چند خوراکی در آن قرار دهید و روزتان را به گشت و گذار در خیابان های ایتالیا سپری کنید.

3-چسب قوی: شاید به نظرتان عجیب بیاید، اما یک چسب قوی در سفرهایتان می تواند برایتان کاربردی باشد. این چسب می تواند در درست کردن وسایلتان که به ناگاه در مسافرت ممکن است خراب شوند، به شما کمک کند. برای مثال می توانید با این چسب کفش ها، وسایل الکترونیکی یا هر وسیله دیگرتان را تعمیر کنید.

4-بطری آب: وقتی که هوا گرم می شود، بدن نیاز بیشتری به آب پیدا می کند و از آنجایی که تعداد اماکن دیدنی ایتالیا زیاد است، احتمالا زمان زیادی را در بیرون از هتل سپری خواهید کرد و همراه داشتن یک بطری آب حتما در تور تابستانی ایتالیا برایتان بسیار کارآمد خواهد بود.

5-مدارک و لوازم ضروری: قبل از اینکه چمدانتان را ببندید و وسیله هایتان را از خانه خارج کنید، بهتر است که یک بررسی نهایی انجام دهید تا مطمئن شوید که پاسپورت، مدارک مسافرتی، داروها و پول هایتان را فراموش نکرده اید!

در این صورت شما می توانید مطمئن باشید که چمدانتان را به خوبی برای سفر تابستانی به ایتالیا آماده کرده اید. پس برایتان سفر خوبی را به مقصد ایتالیا آرزو می کنیم. سفر به خیر!

کیان سفر

  • تورهای مرتبط
  • مقالات مرتبط
  • گالری
در حال حاضر مطلب مرتبط با این محصول موجود نیست.