پیشنهادات ویژه

خرید آنلاین

شرایط اقساط

آسان و ارزان خرید کنید .

با خرید آنلاین از کیان سفر؛ سریع، راحت و ارزان سفر کنید .

خرید تورهای قسطی آسان‌تر از همیشه

کلیک کنید !

راهنمای خرید ارزان در آنتالیا

خرید یکی از جذاب ترین بخش های سفر به هر شهری، مخصوصا شهرهای کشور ترکیه است. اگر شما هم قصد سفر به آنتالیا را دارید، به شما توصیه می کنیم که این مطلب را با دقت بخوانید تا ریزه کاری های خرید ارزان در آنتالیا را یاد بگیرید و بدانید که کدام بازارها و مراکز خرید آنتالیا برای خرید ارزان مناسب هستند.

کاله ایچی

کاله ایچی نام منطقه تاریخی آنتالیا است. در این منطقه فروشگاه های متعددی وجود دارد که برای خرید سوغاتی مناسب هستند. اگر به دنبال خرید سوغاتی ارزان در آنتالیا هستید، به شما توصیه می کنیم که شک نکنید و حتما گشتی در فروشگاه های منطقه کاله ایچی بزنید.

کیان سفر

شنبه بازار لارا

شنبه بازار لارا یکی از مهمترین بازارهای آنتالیا است. این بازار هر شنبه از ساعت 8 صبح تا 6 بعد از ظهر برپا می شود و شما می توانید با اتوبوس های شماره LC38 به آن دسترسی پیدا کنید. در این بازار می توانید خرید ارزانی را تجربه کنید، البته به شرطی که تخفیف گرفتن را بلد باشید و اصلا از چانه زدن خجالت نکشید!

کیان سفر

بازار آنتالیا

اگر می خواهید که یک سوغاتی خوب، بامزه و ارزان را از آنتالیا تهیه کنید، به شما توصیه می کنیم که حتما به بازار آنتالیا سر بزنید. در این بازار می توانید همه نوع کالایی را پیدا کنید و با یک قیمت خوب و مقرون به صرفه، خریدهای سوغاتی خود را انجام دهید.

کیان سفر

مرکز خرید ترا سیتی آنتالیا

مرکز خرید تراسیتی بزرگترین مرکز خرید آنتالیا است و در آن حدود 150 فروشگاه وجود دارد. از این گذشته کافه ها و رستوران های متعددی هم در این مرکز خرید وجود دارد که می توانید انواع و اقسام غذاهای خوشمزه ترکیه ای را در آن ها امتحان کنید. به شما توصیه می کنیم که گشتی در این مرکز خرید بزنید و از حراجی های آن دیدن کنید تا بتوانید یک خرید خوب و مقرون به صرفه را در این مرکز خرید در آنتالیا تجربه کنید.

کیان سفر

مرکز خرید میگروس آنتالیا

مرکز خرید میگروس اولین مرکز خریدی بود که در آنتالیا ساخته شد و ابتدا به عنوان یک سوپرمارکت بزرگ به آن نگاه می شد و بیشتر اجناس خوراکی در آن به فروش می رسید. اما کم کم ظاهر مرکز خرید پیدا کرد و فروشگاه ها، کافه ها و رستوران های زیادی به آن اضافه شدند. در این مرکز خرید 130 فروشگاه وجود دارد که شما می توانید انواع و اقسام لباس ها با برندهای ترکیه ای و بین المللی را از آن ها خریداری کنید که البته شاید قیمت هایشان به نسبت قیمت اجناس بازارهای آنتالیا کمی بالا باشد. به همین دلیل به شما توصیه می کنیم که حتما خوب فروشگاه های این مرکز خرید را بگردید و سعی کنید که در بین اجناسشان، اجناس ارزان را برای خرید پیدا کنید. گذشته از این، جالب است که بدانید یک سینمای کوچک نیز در این مرکز خرید وجود دارد که می توانید فیلم های سه بعدی را در زبان انگلیسی در آن تماشا کنید.

کیان سفر

مرکز خرید مارک آنتالیا

مرکز خرید مارک سومین مرکز خرید بزرگ آنتالیا است. این مرکز خرید در نزدیکی منطقه کاله ایچی آنتالیا واقع شده است و شما می توانید بازدید از آن را با بازدید از اماکن تاریخی آنتالیا همزمان کنید. جالب است که بدانید بیشتر فروشگاه های مرکز خرید مارک مربوط به برندهای ترکیه ای هستند و شما می توانید یک سری لباس های خوب را از آن ها تهیه کنید. البته این را هم بگوییم که اجناس این مرکز خرید آنقدرها هم ارزان نیست، اما شما می توانید با کمی دقت و کمی ملاحظه، اجناس ارزان قیمتی را هم در آن پیدا کنید. جالب است که بدانید این مرکز خرید یک سینمای کوچک و یک سری کافه ها و رستوران های جذاب نیز دارد و برای تفریح نیز مرکز خرید مناسبی به حساب می آید.

کیان سفر

مرکز اوت لت دیپو

مرکز خرید اوت لت دیپو به عنوان یکی از بزگترین مراکز خرید آنتالیا، مرکز خریدی است که در زمینی به مساحت 38،000 متر مربع واقع شده است و صدها فروشگاه را در خود جای داده است. جالب است که بدانید در این مرکز خرید، لباس های قدیمی تر برندهای مشهور با قیمت های بسیار پایین به فروش می رسند و به همین دلیل برای خرید ارزان در آنتالیا عالی است. لازم به ذکر است که شما برای دسترسی به این مرکز خرید می توانید سوار اتوبوس های شماره AC42، AC03 یا AF04 شوید و به راحتی خرید خود را انجام دهید و به هتلتان برگردید.

کیان سفر

بازار چاگلایان

بازار چاگلایان یکی از بهترین بازارهای آنتالیا است. این بازار در منطقه چاگلایان آنتالیا برپا می شود و در آن انواع و اقسام سبزیجات، میوه جات، ماهی، زیتون، عسل و مربا به فروش می رسد. به شما توصیه می کنیم که اگر می خواهید سوغاتی ارزان خوراکی از آنتالیا تهیه کنید و یا اینکه می خواهید غذای خودتان را در آنتالیا خودتان درست کنید، حتما سری به بازار چالگلایان بزنید. جالب است که بدانید توریستان زیاد این بازار را نمی شناسند و به همین دلیل این بازار کاملا محلی باقی مانده است و نیاز به چانه زدن و تخفیف گرفتن هم در آن وجود ندارد.

کیان سفر

  • تورهای مرتبط
  • مقالات مرتبط
  • گالری
در حال حاضر مطلب مرتبط با این محصول موجود نیست.