پیشنهادات ویژه

خرید آنلاین

شرایط اقساط

آسان و ارزان خرید کنید .

با خرید آنلاین از کیان سفر؛ سریع، راحت و ارزان سفر کنید .

خرید تورهای قسطی آسان‌تر از همیشه

کلیک کنید !

رنگارنگ ترین جاذبه های گردشگری جهان

تا به حال به این فکر کرده اید که رنگارنگ ترین جاذبه های گردشگری جهان در کجای این کره خاکی قرار گرفته اند؟ تا به حال برایتان جالب بوده که بدانید در میان این جهان خاکستری رنگ، کدام جاذبه های گردشگری دنیا مملوء از رنگ هستند و کدام هایشان به عنوان رنگارنگ ترین جاذبه های گردشگری جهان شناخته می شوند؟ با ما همراه باشید تا یک به یک رنگارنگ ترین جاذبه های گردشگری جهان را به شما معرفی کنیم. جاذبه های گردشگری زیبایی که رنگ و لعابشان روح را نوازش می دهد و درخشان بودن رنگ هایشان هر کسی را متعجب می کند.

پارک زمین شناسی دانکسیا ژانگیه- چین

رنج رنگ هایی که بر روی صخره های پارک زمین شناسی دانکسیا ژانگیه در چین دیده می شود، به قدری گسترده است که در نگاه اول به نظر می رسد که متعلق به این کره خاکی نیستند! اما باید بگوییم که مطمئنا این صخره های خوش رنگ و لعاب محصول زیبای سیاره ما است و با وجود شگفت انگیز بودنشان، کاملا واقعی و طبیعی هستند. در واقع این صخره های رنگارنگ در پارک زمین شناسی دانکسیا ژانگیه در چین به خاطر وجود املاح های مختلف به رنگ های مختلف درآمده اند و به نوعی شاهکار طبیعت هستند. با وجود همه این ها می توان گفت که پارک زمین شناسی دانکسیا ژانگیه در چین یکی از جالب ترین جاذبه های گردشگری این جهان هستی است و مطمئنا می تواند به عنوان یکی از رنگارنگ ترین جاذبه های گردشگری دنیا معرفی شود.

کیان سفر

ویلمستاد- کوراسائو

ویلمستاد نام شهری است که پایتخت کشور جزیره کوراسائو در دریای کارائیب جنوبی به حساب می آید. این شهر به قدری زیباست و به قدری رنگارنگ ساخته شده است که هر توریستی با دیدن آن در جا میخکوب می شود. ساختمان های این شهر با معماری استعماری هلندی ساخته شده اند و به خاطر همین هم هست که حس و حال شهرهای اروپایی در آن دیده می شود. گذشته از خانه های رنگارنگی که در ویلمستاد به چشم می خورد، آبی زمردین دریای اطراف آن هم باعث شده است که این شهر به عنوان یکی از رنگارنگ ترین جاذبه های گردشگری جهان معرفی شود.

کیان سفر

روستای چامارل- موریتیوس

هیچ خطای دیدی در تصویر روستای چامارل در موریتیوس وجود ندارد! زمینی اطراف این روستای زیبا واقعا هفت رنگ است و مثل یک رنگین کمان به نظر می رسد. رنگین کمانی خاکی که هر بیننده ای را مسحور می کند. به خاطر همین هم هست که زمین های روستای چامارل در موریتیوس را به عنوان یکی از رنگارنگ ترین جاذبه های گردشگری جهان می شناسند و اصلا جای تعجبی ندارد اگر بگوییم زمین این روستا از منحصر به فردترین جاذبه های طبیعی این کره خاکی است.

کیان سفر

جیپور- هند

احتمالا شما هم شنیده اید که اغلب جیپور در هند را با عنوان شهر صورتی می شناسند. دلیل این نامگذاری این است که ساختمان های جیپور با ماسه سنگ صورتی رنگ ساخته شده اند و هاله ای از رنگ صورتی در جای جای شهر جیپور هند دیده می شود. اما گذشته از این، جالب است که بدانید جیپور در زمان برگزاری فستیوال هولی هند یا جشنواره رنگ هند از همیشه رنگارنگ تر می شود. در طول این فستیوال مردم به هم پودرهای رنگارنگ می پاشند و فیل های نقاشی شده و رنگارنگ در خیابان های شهر رژه می روند. این رویداد به خاطر پیروزی خوبی بر علیه شیطان جشن گرفته می شود و توریستان زیادی از سراسر جهان راهی جیپور در هند می شوند تا در رنگارنگ ترین رویداد جهان در یکی از رنگارنگ ترین شهرهای جهان شرکت کنند. به خاطر میزبانی این فستیوال رنگارنگ و البته رنگی بودن ساختمان های آن است که جیپور را به عنوان یکی از رنگارنگ ترین جاذبه های گردشگری جهان می شناسند. به هر حال اگر شما هم نیاز به انرژی های مثبت و حال خوب دارید، به شما توصیه می کنیم که حتما یک بار در این جشنواره رنگارنگ در این شهر رنگارنگ شرکت کنید.

کیان سفر

چفچائون- مراکش

چفچائون شهری کوهستانی در مراکش است که رنگ از سر و روی آن می بارد! شهری که رنگ آبی آن آرامش را به وجود هر توریستی سرازیر می کند. این شهر پر از کوهستان هایی است که سرشار از آرامش هستند، پر از بازارهایی است که سرزنده هستند و کافه های بسیار دنج و جذابی در آن ساخته شده اند که وقت گذرانی در آن ها عالم خاص خودش را دارد. با همه این ها، کافی است که نگاهی به تصویر چفچائون در مراکش بیندازید تا شما هم با ما هم عقیده شوید که کوچه پس کوچه های این شهر از رنگارنگ ترین جاذبه های گردشگری جهان به حساب می آیند.

کیان سفر

  • تورهای مرتبط
  • مقالات مرتبط
  • گالری
در حال حاضر مطلب مرتبط با این محصول موجود نیست.