پیشنهادات ویژه

خرید آنلاین

شرایط اقساط

آسان و ارزان خرید کنید .

با خرید آنلاین از کیان سفر؛ سریع، راحت و ارزان سفر کنید .

خرید تورهای قسطی آسان‌تر از همیشه

کلیک کنید !

شرایط جدید اخذ ویزای شینگن 2020

اگر شما هم خبر تغییر شرایط اخذ ویزای شینگن را شنیده اید و حالا می خواهید بدانید که داستان شرایط جدید اخذ ویزای شینگن 2020 چیست، به مطلب درستی سر زده اید! ما در ادامه به شما می گوییم که دقیقا شرایط اخذ ویزای شینگن چه تغییراتی پیدا کرده است و قرار است که متقاضیان از این به بعد چه مراحلی را برای اخذ ویزای شینگن طی کنند.

تغییر هزینه اخذ ویزای شینگن

یکی از مهمترین تغییراتی که در شرایط جدید اخذ ویزای شینگن 2020 اعلام شده است، تغییر هزینه اخذ ویزای شینگن است. در واقع از این به بعد هر کسی باید 20 یورو بیشتر از قبل برای اخذ ویزای شینگن بپردازد. لازم به ذکر است که این مبلغ در گذشته 60 یورو بوده است و مبلغ جدید اعلام شده، 80 یورو است. این تغییر یکی از تغییراتی است که متقاضیان اخذ ویزای شینگن، آن را به ضرر خودشان می دانند. البته ذکر این نکته هم لازم است که هنوز مثل قبل، اخذ ویزای شینگن برای کودکان زیر 6 سال هزینه ای ندارد و کودکان 6 تا 12 سال هم باید به جای 35 یورو، 40 یورو بابت اخذ ویزای شینگن پرداخت کنند.

کیان سفر

گسترده تر شدن زمان ثبت درخواست اخذ ویزای شینگن

تغییر دیگری که در شرایط جدید اخذ ویزای شینگن به چشم می خورد، این است که متقاضیان اخذ ویزای شینگن می توانند به جای 3 ماه، از 6 ماه قبل تر از موعد سفرشان نسبت به اخذ ویزای شینگن اقدام کنند. البته لازم به ذکر است که متقاضیان درخواست ویزای شینگن برای یک سری سفرهای خاص و با داشتن یک سری شرایط خاص می تواند از 9 ماه قبل از سفر به اروپا نیز درخواست خود را برای اخذ ویزای شینگن ثبت کنند. باید بگوییم که این مورد باعث خوشحالی توریستان شده است و شاید بتوان گفت که این مورد یکی از بهترین تغییراتی است که در شرایط اخذ ویزای شینگن دیده می شود.

کیان سفر

بهتر شدن شرایط اخذ ویزای شینگن برای افراد واجد شرایط

با مطالعه شرایط جدید اخذ ویزای شینگن 2020 می توان به این نتیجه رسید که از این به بعد کسانی که از نظر مالی شرایط خوبی دارند و در گذشته سفرهای متعددی را به مقصد اروپا داشته اند، شرایط بهتری برای اخذ ویزای مولتی اروپا به نسبت قبل دارند. در واقع با شرایط جدید اخذ ویزای شینگن، کار دریافت ویزای اروپا 5 ساله برای این دسته از افراد از قبل راحت تر شده است و این نکته نیز باعث خوشحالی یک سری از متقاضیان اخذ ویزای شینگن شده است.

راحت تر شدن ارائه درخواست اخذ ویزای شینگن برای متقاضیان

در شرایط جدید اخذ ویزای شینگن 2020 یک بند جالب وجود دارد که بر اساس آن، متقاضیان اخذ ویزای شینگن می توانند راحت تر درخواست خود را برای اخذ ویزای شینگن اعلام کنند. در واقع کسانی که در کشورشان، سفارت یکی از کشورهای عضو اتحادیه اروپا وجود ندارد، دیگر نیازی نیست که برای اخذ ویزای شینگن به یک کشور دیگر سفر کنند و درخواست خودشان را حتما در همان سفارت خاص اعلام کنند. بلکه می توانند به راحتی به سفارت یکی دیگر از اعضای اتحادیه اروپا بروند و از طریق آن سفارت، درخواستشان را اعلام کنند و مراحل اخذ ویزای شینگن را دنبال کنند. از این گذشته، اگر کسی در کشورش سفارت آن کشور خاص وجود داشته باشد، اما فاصله آن سفارتخانه با محل زندگیش بیشتر از 500 کیلومتر باشد، باز هم می تواند درخواست اخذ ویزای شینگن خود را به سفارت یکی دیگر از اعضای اتحادیه اروپا اعلام کند. می توان گفت که این مورد هم جزء مزایایی است که شرایط جدید ویزای شینگن برای متقاضیان دارد.

کیان سفر

تغییر شرایط کنترل توریستان در مرزهای کشورهای اروپا

از این به بعد، توریستان برای ورود به کشورهای عضو اتحادیه اروپا، باید از گیت هایی رد شوند که به یک سری سیستم های دیجیتالی مجهز شده اند. در واقع این سیستم های دیجیتالی قدرت این را دارند که هویت افراد را با توجه به چهره و اثر انگشتشان شناسایی کنند. با این روش، کنترل دستی پاسپورت ها حذف می شود و از این گذشته، دیگر نیازی نیست که در پاسپورت توریستان اروپا مهر بخورد. در حقیقت باید بگوییم که کنترل توریستان در مرزهای کشورهای اروپا به سمت دیجیتالی شدن می رود و کم کم مهر زدن در پاسپورت توریستان اروپا به دست فراموشی سپرده می شود.

  • تورهای مرتبط
  • مقالات مرتبط
  • گالری
در حال حاضر مطلب مرتبط با این محصول موجود نیست.