پیشنهادات ویژه

خرید آنلاین

شرایط اقساط

آسان و ارزان خرید کنید .

با خرید آنلاین از کیان سفر؛ سریع، راحت و ارزان سفر کنید .

خرید تورهای قسطی آسان‌تر از همیشه

کلیک کنید !

عجیب ترین رستوران های بانکوک که سفرتان را دگرگون می کنند!

اگر شما هم عاشق رستوران و رستوران گردی هستید و البته رستوران های عادی خسته تان کرده است و به همین دلیل به دنبال خوردن غذا در رستوران های عجیب هستید، می توانید به بانکوک سفر کنید و در عجیب ترین رستوران های بانکوک غذایتان را میل کنید. بانکوک به عنوان پایتخت تایلند و سرزمین لبخندها، یک عالمه رستوران های عجیب و غریب را در خودش جای داده است. جالب است که بدانید رستوران های عجیب تایلند به نوعی جاذبه گردشگری در این شهر تبدیل شده اند و توریستان زیادی برای کسب تجربه جدید و تفریح متفاوت به آن ها مراجعه می کنند. با ما همراه باشید تا متفاوت ترین و عجیب ترین رستوران های بانکوک را به شما معرفی کنیم.

کافه یونیکورن

اگر شما هم همیشه عاشق یونیکورن ها یعنی همان اسب های بامزه تک شاخ بوده اید، وقتش است که به یک کافه جذاب در بانکوک با تم یونیکورن بروید. کافه ای که تمام نوشیدنی ها، غذاها و نوشیدنی هایش به یک موضوع خاص اختصاص یافته است و بر اساس این تم سرو می شود و آن موضوع خاص بدون شک یونیکورن است! بدین معنی که غذاها با تم یونیکورن و با رنگ های پاستلی سرو می شوند. برای مثال کیک ها رنگ های رنگین کمانی دارند و به هر گوشه و کنار کافه یونیکورن که نگاه کنید، طرحی از یونیکورن را می بینید. کاغذ دیواری های کافه یونیکورن طرح اسب تک شاخ دارند و تمام وسایل آن با همین تم طراحی و ساخته شده است. حتی یک سری لباس های یونیکورن نیز در کافه یونیکورن بانکوک تعبیه شده است که در صورت تمایل می توانید آن ها را نیز برای خوردن غذاهایتان به تن کنید تا تجربه تان کامل تر شود و واقعا احساس کنید که به دنیای یونیکورن ها قدم گذاشته اید! این کافه یکی از اینستاگرامی ترین کافه های بانکوک نیز هست و مطمئنا شما هم عکس های اینستاگرامی و جالبی می توانید در فضای آن تهیه کنید.

کیان سفر

کافه کتردی

اگر شما هم عاشق گربه ها هستید، بهتر است که در تور بانکوک دوربینتان را بردارید و به کافه کتردی بروید. در این کافه گربه ها از سر و کولتان بالا می روند و یک عالمه گربه بامزه در فضای آن دیده می شود. این کافه در نزدیکی ایستگاه قطار راتچاتوی واقع شده است و به راحتی می توانید آن را پیدا کنید.

کیان سفر

رستوران رم

حتما نباید تا کشور ایتالیا سفر کنید تا بتوانید رم را از نزدیک ببینید! در واقع شما در تور بانکوک هم می توانید با خوردن غذا در رستوران رم، سری به این شهر زیبا بزنید و شب را دوباره در هتلتان در بانکوک بخوابید! این رستوران تماما با طرح و دکوراسیونی ساخته شده است که رم و حال و هوایش ر ابرایتان تداعی می کند. بهترین زمان برای خوردن غذا در رستوران رم، زمانی است که هوا تاریک شده و چراغ های رنگارنگ رستوران روشن می شود. چراکه در این زمان سازه های ایتالیایی اطراف رستوران روشن می شوند و به قدری طبیعی می شوند که شما هم باورتان می شود در حال خوردن غذا در ایتالیا هستید!

کیان سفر

رستوران روبات هجیمه

خیلی از مردم جهان دغدغه این را دارند که روبات ها در سال های آینده جهان را به دستشان بگیرند و عملا کار انسان ها را انجام دهند. اگرچه این باور و دغدغه چندان به واقعیت نزدیک نیست، اما شاید برایتان جالب باشد که بدانید همین الان در بانکوک رستورانی وجود دارد که توسط روبات ها می چرخد! این رستوران ژاپنی در بانکوک یکی از عجیب ترین رستوران های بانکوک است و در آن روبات ها به مشتری ها سرویس می دهند و غذاها را سرو می کنند! گذشته از این سرویس دهی جالب، غذاهای رستوران روبات ها در بانکوک نیز بسیار خوشمزه هستند و شما می توانید انواع غذاهای ژاپنی را در این رستوران در تور بانکوک میل کنید.

کیان سفر

رستوران سانریو هلو کیتی هاوس بانکوک

این رستوران هم مثل کافه یونیکورن، با تم کارتونی ساخته شده است. با این تفاوت که این رستوران بر اساس کارتون هلو کیتی طراحی و ساخته شده است و به هر گوشه و کنار آن که نگاه کنید رنگ های صورتی و طرح های یک گربه بامزه را می بینید. حتی قهوه های این کافه رستوران هم با طرح هلو کیتی سرو می شوند. به هر حال اگر شما هم عاشق این گربه ملوس و رنگ های صورتی و سفید هستید، بهتر است که سری به کافه رستوران هلو کیتی در بانکوک بزنید و یک شب را با تم این گربه بامزه سپری کنید!

کیان سفر

کافه لیتل زو

این کافه رستوران دو طبقه به شکل یک باغ وحش ساخته شده است و در آن یک عالمه حیوانات عجیب و غریب و البته بامزه نگهداری می شود. به هر حال اگر شما دوست دارید که در حین خوردن قهوه تان با یک عکس سلفی با راکون بگیرید و یا یک سنجاب را در دستتان بگیرید و غذایتان را میل کنید، باید حتما به کافه لیتل زو یا کافه باغ وحش کوچک در بانکوک مراجعه کنید. جالب است که بدانید تمام محوطه کافه لیتل زو در بانکوک با شیشه نشکن و قوی ساخته شده اند و به همین دلیل شما می توانید غذایتان را در حالی میل کنید که در اطرافتان حیوانات در حال بازی در محوطه خودشان هستند.

  • تورهای مرتبط
  • مقالات مرتبط
  • گالری
در حال حاضر مطلب مرتبط با این محصول موجود نیست.