پیشنهادات ویژه

خرید آنلاین

شرایط اقساط

آسان و ارزان خرید کنید .

با خرید آنلاین از کیان سفر؛ سریع، راحت و ارزان سفر کنید .

خرید تورهای قسطی آسان‌تر از همیشه

کلیک کنید !

معرفی بهترین سواحل دنیا در مارماریس

مارماریس یکی از چندین شهر ترکیه است که اتفاقا به یکی از توریستی ترین شهرهای ترکیه تبدیل شده است. این شهر زیبا در بخش جنوب غرب ترکیه و در استان موگلا واقع شده است، در بزرگترین بندر طبیعی جهان قرار گرفته است و توسط تپه های سرسبز و زیبایی احاطه شده است. شهر مارماریس در تقاطع دریای اژه و مدیترانه واقع شده است و به همین خاطر است که بعضی از بهترین سواحل دنیا را در خود جای داده است. به همین خاطر است که مارماریس تا این اندازه شهر محبوبی بین توریستان شده است و از نظر موقعیت قرارگیری بی نظیر است. از طرفی معماری شهر مارماریس نیز دلیلی دیگر بر جذابیت مارماریس شده است و تاثیر مستقیمی بر جالب شدن حال و هوای شهر مارماریس داشته است و به همین خاطر است که توریستان مختلفی از سراسر جهان سفر به مارماریس را به عنوان سفر تابستانیشان انتخاب می کنند و دوباره و دوباره به مارماریس سفر می کنند. این محبوبیت تا قدری زیاد است که جمعیت مارماریس در فصلی مثل تابستان تا 5 برابر افزایش پیدا می کند و هم مسافران داخلی ترکیه و هم توریستان خارجی همگی به سمت مارماریس سرازیر می شوند تا یکی از بهترین تابستان های زندگیشان را در مارماریس را سپری کنند. اما همان طور که گفته شد، دلیل اصلی جذابیت مارماریس، سواحل زیبایی است که در مارماریس وجود دارند. به هر حال اگر شما هم عاشق تفریحات ساحلی هستید، برای یک بار هم که شده باید به مارماریس سفر کنید تا زیبایی واقعی سواحل را با چشمان خودتان ببینید. اما قبل از هر چیزی با ما همراه باشید تا شما را با بهترین سواحل دنیا در مارماریس آشنا کنیم.

ساحل اوزونیالی مارماریس (ساحل لانگ مارماریس)

ساحل لانگ مارماریس به عنوان مشهورترین ساحل مارماریس شناخته می شود و آنقدری زیباست که توصیف زیباییش از توان کلام خارج است. ساحل اوزونیالی مارماریس با آب های شفاف و زلالی که دارد و همین طور با شن های طلایی رنگ و چشم انداز بی نظیرش به یکی از جذاب ترین سواحل دنیا تبدیل شده است. از طرفی ساحل لانگ مارماریس به یکی از ایده آل ترین سواحل مارماریس برای تجربه انواع ورزش های آبی مهیج و مفرح نظیر ویند سرفینگ (موج سواری با بادبان)، جت اسکی، ویک بوردینگ (موج سواری با اتصال به قایق موتوری) و پاراسیلینگ (چترسواری دریایی) تبدیل شده است و به همین دلیل مطمئنا دوستداران هیجان و تفریحات مهیج عاشق ساحل لانگ در مارماریس می شوند. جالب است که بدانید ساحل اوزونیالی مارماریس با رستوران ها و کافه های بسیار جذابی احاطه شده است و همین رستوران ها و کافه های دنج جذابیت ساحل لانگ مارماریس را تضمین کرده اند و با همه این ها می توان گفت که دلیلی برای امتناع از بازدید از ساحل لانگ در تور مارماریس وجود ندارد.

کیان سفر

ساحل ایچملر مارماریس

ساحل ایچملر مارماریس هم یکی از جذاب ترین سواحل مارماریس است که در آن تعدادی اقامتگاه، رستوران غذاهای دریایی و کافه های دنج ساخته شده است، اما به نسبت ساحل لانگ مارماریس خلوت تر است و معمولا جمعیت کمتری در آن حضور دارند. از آنجایی که آب های ساحل ایچملر مارماریس شفاف، کریستالی و آرام هستند، برای تفریحات آبی آرامتر نظیر شنا، غواصی، اسکی روی آب و بنانا سواری مناسب است. پس اگر خیلی اهل هیجان نیستید و می خواهید که ورزش های آبی امن تر و آرام تر را در تور مارماریس تجربه کنید، ساحل ایچملر مارماریس همان ساحلی است که به دنبالش هستید. از طرفی به خاطر محوطه جنگلی که در اطراف ساحل ایچملر مارماریس وجود دارد، می توانید بازدیدتان از ساحل ایچملر مارماریس را با تفریحات هیجان انگیز و ماجراجویانه ای مثل طبیعت گردی، اسب سواری و سافاری با ماشین کواد ادغام کنید و یک روز فراموش نشدنی را در تور مارماریس برای خودتان رقم بزنید.

کیان سفر

ساحل تورونج مارماریس

ساحل تورونج مارماریس لوکیش بی نظیری دارد. چراکه از یک طرف کوهستان ها و تپه هایی آن را احاطه کرده اند که سراسر سبز هستند و از طرف دیگر شن های درخشان و آب های کریستالی ساحل خودنمایی می کنند. ساحل تورونج مارماریس برای شنا و دیگر تفریحات آبی مهیج، هم برای بزرگسالان و هم برای کودکان عالی است. به هر حال اگر شما هم قصد سفر خانوادگی به مارماریس را دارید، بهتر است که بازدید از ساحل تورونج مارماریس را در برنامه تفریحاتتان در مارماریس بگنجانید و مطمئن باشید که از انتخاب این ساحل پشیمان نخواهید شد.

کیان سفر

ساحل کلئوپاترا مارماریس

ساحل کلئوپاترا در حقیقت ساحل یک جزیره است که در نزدیکی مارماریس واقع شده است و محیط بسیار آرام و جذابی دارد. شن های ساحل کلئوپاترا مارماریس بسیار تمیز هستند و مثل ابریشم نرم هستند. پس اگر به دنبال یک ساحل دنج و خلوت هستید، تفریح و استراحت در ساحل کلئوپاترا مارماریس بهترین انتخابی است که می توانید در تور مارماریس داشته باشید.

کیان سفر

ساحل کیز کومو مارماریس

ساحل کیز کومو مارماریس ساحلی است که آب های کم عمقی دارد و به همین دلیل شما به راحتی می توانید در ساحل آن جلو بروید و از غرق شدن هراس نداشته باشید. جالب است که بدانید یک افسانه هم در مورد ساحل کیز کومو مارماریس وجود دارد که محبوبیت آن را دوچندان کرده است. این افسانه حاکی از این است که دختری با دامنی شنی تلاش داشته که به عشقش در آن طرف ساحل برسد و شن های دامنش زیر پایش جمع می شدند تا مانع از غرق شدنش شوند. اما وقتی که شن های دامنش تمام شده، در آب غرق شده است! می گویند که به همین خاطر است که شن های این ساحل بالا آمده است و این ساحل تا این اندازه کم عمق است و شما می توانید به میانه های آن دست پیدا کنید. از این افسانه که بگذریم، این ساحل به خاطر آرامش بی اندازه اش هم جذابیت خاص خودش را دارد و اگر به دنبال کسب آرامش و دوری از جمعیت زیاد توریستان هستید، استراحت در این ساحل برای شما مناسب خواهد بود.

  • تورهای مرتبط
  • مقالات مرتبط
  • گالری
در حال حاضر مطلب مرتبط با این محصول موجود نیست.