پیشنهادات ویژه

خرید آنلاین

شرایط اقساط

آسان و ارزان خرید کنید .

با خرید آنلاین از کیان سفر؛ سریع، راحت و ارزان سفر کنید .

خرید تورهای قسطی آسان‌تر از همیشه

کلیک کنید !

نکات کاربردی برای سفر به آفریقای جنوبی

آفریقای جنوبی کشور منحصر به فردی است و به طرز غیر قابل باوری جذاب و زیباست. محال است که کسی به آفریقای جنوبی سفر کند و با یک دنیا تجربه جدید و یک عالمه حس و حال تازه رو به رو نشود! محال است که کسی به آفریقای جنوبی برود و از سفرش به آفریقای جنوبی به عنوان یکی از خاطره انگیزترین سفرهای زندگیش یاد نکند و همین مساله هم هست که باعث محبوبیت هرچه بیشتر آفریقای جنوبی بین توریستان سراسر جهان شده است. به هر حال اگر شما هم می خواهید به آفریقای جنوبی سفر کنید، می توانیم از همین حالا مژده این را به شما بدهیم که بهترین روزهای زندگیتان در انتظارتان هستند. البته برای اینکه این سفر را به بهترین شکل ممکن تجربه کنید، به شما توصیه می کنیم که این نکات کاربردی برای سفر به آفریقای جنوبی را مطالعه کنید و اطلاعاتتان را درباره سفر به آفریقای جنوبی بیشتر کنید.

کیان سفر

درباره ویزا آفریقای جنوبی

اولین و مهمترین مدرکی که برای سفر به آفریقای جنوبی به آن نیاز دارید، ویزای آفریقای جنوبی است. خیلی از کشورها در دنیا برای سفر به آفریقای جنوبی نیاز به اخذ ویزا ندارند و می توانند بدون دریافت ویزا تا 90 روز در آفریقای جنوبی اقامت داشته باشند. اما ما ایرانی ها برای سفر به آفریقای جنوبی باید به سفارت مراجعه کنیم و مدارک کافی برای اخذ ویزای آفریقای جنوبی داشته باشیم. مدارک اخذ ویزای آفریقای جنوبی مدارکی مثل پاسپورت، عکس 4*3، گردش حساب بانکی، موجودی حساب بانکی، واچر هتل در آفریقای جنوبی و بلیط رفت و برگشت هستند.

کیان سفر

درباره دسترسی به اینترنت در آفریقای جنوبی

شما می توانید در فرودگاه آفریقای جنوبی نسبت به خرید یک سیم کارت محلی اقدام کنید. خوشبختانه باید بگوییم که قیمت سیم کارت و همین طور هزینه اینترنت همراه در آفریقای جنوبی پایین است و شما به راحتی می توانید از پس هزینه های آن بر بیایید.

کیان سفر

درباره وسایل حمل و نقل عمومی آفریقای جنوبی

تاکسی ها در آفریقای جنوبی قابل دسترس هستند. شما در ژوهانسبورگ می توانید از تاکسی ها، ون ها، اتوبوس ها و قطارهای سریع السیر برای تردد استفاده کنید و در کیپ تاون هم می توانید از تاکسی ها، ون ها، اتوبوس های گردشگری و اتوبوس های خطی بهره ببرید. همچنین می توانید در هر کدام از این شهرها یک ماشین یا دوچرخه برای خودتان اجاره کنید و بدین شکل خودتان شخصا در آفریقای جنوبی تردد داشته باشید.

کیان سفر

درباره لباس های مناسب در آفریقای جنوبی

به شما توصیه می کنیم که اگر خواستید در تورهای سافاری آفریقای جنوبی شرکت کنید و حیوانات آفریقای جنوبی را از نزدیک ببینید، چند نکته مهم را درباره طرز پوششتان رعایت کنید. این را به خاطر داشته باشید که جنگل ها، امپراتوری حیوانات هستند و شما باید در محل زندگی آن ها، به همان شکلی لباس بپوشید که آن ها دوست دارند! به شما توصیه می کنیم که لباس هایی با رنگ های ملایم در جنگل های آفریقای جنوبی بپوشید. چراکه حیوانات از رنگ های خیلی شاد خوششان نمی آید و با این حساب بهتر است که از پوشیدن چنین لباس هایی در جنگل های آفریقای جنوبی خودداری کنید. از این گذشته، به شما توصیه می کنیم که برای شرکت در تورهای سافاری آفریقای جنوبی یک کرم ضد آفتاب، یک عینک و همین طور اسپری ضد حشره به همراه خود داشته باشید.

کیان سفر

درباره زبان مردم آفریقای جنوبی

آفریقای جنوبی یکی از متنوع ترین کشورهای جهان است. در آفریقای جنوبی 11 زبان رسمی وجود دارد. از این گذشته، مردم شهرهای اصلی آفریقای جنوبی به زبان انگلیسی هم مسلط هستند و با این حساب، می توان گفت که کار توریستانی که با زبان انگلیسی آشنایی دارند، در آفریقای جنوبی راحت است و به راحتی می توانند منظور خود را به مردم آفریقای جنوبی برسانند.

کیان سفر

  • تورهای مرتبط
  • مقالات مرتبط
  • گالری
در حال حاضر مطلب مرتبط با این محصول موجود نیست.