پیشنهادات ویژه

خرید آنلاین

شرایط اقساط

آسان و ارزان خرید کنید .

با خرید آنلاین از کیان سفر؛ سریع، راحت و ارزان سفر کنید .

خرید تورهای قسطی آسان‌تر از همیشه

کلیک کنید !

هتل آرتز استانبول | Arts Hotel Istanbul

هتل آرتز استانبول یک هتل 5 ستاره است که در مرکز شهر استانبول واقع شده است. این هتل حدودا 350 متر با ایستگاه مترو عثمان بی فاصله دارد و به همین دلیل می توان گفت که دسترسی آن به اقصی نقاط شهر استانبول راحت است

هتل آرتز استانبول

هتل آرتز استانبول یک هتل 5 ستاره است که در مرکز شهر استانبول واقع شده است. این هتل حدودا 350 متر با ایستگاه مترو عثمان بی فاصله دارد و به همین دلیل می توان گفت که دسترسی آن به اقصی نقاط شهر استانبول راحت است. این هتل به اندازه 20 دقیقه پیاده روی با میدان تکسیم و منطقه نیشان تاشی فاصله دارد. هتل آرتز استانبول انواع غذاهای باکیفیت را برای مهمانان سرو می کند و اتاق های زیبایی دارد که به سبک معاصر دیزاین شده اند. دسترسی به وای فای رایگان نیز در تمامی نقاط هتل آرتز استانبول برای مهمانان مهیا شده است. از طرفی مهمانان می توانند با پرداخت مبلغی اضافه ماشینشان را نیز در پارکینگ شخصی هتل آرتز استانبول پارک کنند.

100 اتاق در هتل آرتز استانبول وجود دارد. اتاق های هتل آرتز استانبول به زیبایی دکور شده اند و دارای یک تلویزیون ال سی دی با کانال های کابلی تجهیز شده اند. اتاق های هتل آرتز استانبول چشم انداز جالبی به دریا یا شهر استانبول دارند و مهمانان می توانند با خوردن یک چای تازه با چنین چشم اندازی خستگی گشت و گذارشان در استانبول را از تنشان بیرون کنند. همه اتاق های هتل آرتز استانبول یک حمام شخصی نیز دارند که در آن ها یک دوش، حوله حمام و دمپایی تعبیه شده است.

یک مرکز اسپا نیز در هتل آرتز استانبول وجود دارد که دارای یک حمام ترکی و سونا است. هتل آرتز استانبول یک باشگاه ورزشی نیز دارد که مهمانان می توانند در آن ورزش کنند. همچنین می توانند به کافه رستوران هتل آرتز استانبول بروند و ساعتی را با آرامش در آن سپری کنند. ضمنا کانتر پذیرش هتل آرتز استانبول 24 ساعته است و مهمانان می توانند در هر ساعتی از شبانه روز از خدمات آن استفاده کنند.

یک استخر سرپوشیده نیز در هتل آرتز استانبول وجود دارد که برای تفریح مهمانان فضای مناسبی دارد. البته یک استخر مخصوص کودکان نیز برای اعضای کوچکتر خانواده تعبیه شده است تا آن ها نیز بتوانند اقامت لذتبخشی را در هتل آرتز استانبول تجربه کنند.

گفتنی است که موزه ارتش استانبول به اندازه 2 دقیقه پیاده روی، سالن کنسرت کمال رزیت ری به اندازه 3 دقیقه پیاده روی و با مرکز کنگره استانبول به اندازه 3 دقیقه پیاده روی فاصله دارند. مرکز خرید نیشانتاشی نیز به اندازه 5 دقیقه پیاده روی با هتل آرتز استانبول فاصله دارد. از طرفی کاخ دلمه باغچه به اندازه 14 دقیقه پیاده روی و مرکز خرید جواهر استانبول به اندازه 17 دقیقه پیاده روی با هتل آرتز استانبول فاصله دارند. مسجد آبی نیز در فاصله 4.9 کیلومتری هتل آرتز استانبول قرار گرفته است. فرودگاه صبیحه گوکچن نیز با ماشین 44 دقیقه و فرودگاه جدید استانبول 41 دقیقه با هتل آرتز استانبول فاصله دارند.

آدرس: ترکیه، استانبول، منطقه سیسلی

https://goo.gl/maps/rstZkuJqfXdRZkZCA

  • تورهای مرتبط
  • مقالات مرتبط
  • گالری
در حال حاضر مطلب مرتبط با این محصول موجود نیست.