پیشنهادات ویژه

خرید آنلاین

شرایط اقساط

آسان و ارزان خرید کنید .

با خرید آنلاین از کیان سفر؛ سریع، راحت و ارزان سفر کنید .

خرید تورهای قسطی آسان‌تر از همیشه

کلیک کنید !

هتل آرتمیس پرینسس آلانیا Artemis Princess Hotel Alanya

مهمانان هتل آرتمیس پرینسس آلانیا می توانند انواع غذاهای ترکیه ای و بین المللی را در رستوران هتل میل کنند و همزمان از چشم انداز پانورامیک دریا از طبقه بالایی هتل بهره ببرند. همچنین می توانند در برنامه های تفریحی هتل آرتمیس پرینسس آلانیا که دو بار در هفته برگزار می شوند، شرکت کنند و ساعاتی فوق العاده را در این هتل در آلانیا تجربه کنند.

هتل آرتمیس پرینسس آلانیا

هتل آرتمیس پرینسس آلانیا یک هتل 4 ستاره مدرن است که در منطقه اوباگول و در مقابل ساحل واقع شده است. هتل آرتمیس پرینسس آلانیا دو استخر شنای روباز دارد و یک مرکز اسپا با یک حمام سنتی ترکیه ای و یک سونا را هم در خود جای داده است و خدمات ماساژ نیز در آن به مهمانان آفر داده می شود. از طرفی یک استخر مخصوص کودکان نیز در هتل آرتمیس پرینسس آلانیا تعبیه شده است تا کوچکترها هم بتوانند اقامت مفرحی را در این هتل در آلانیا تجربه کنند.

در هتل آرتمیس پرینسس آلانیا 146 اتاق مهمان وجود دارد. اتاق های هتل آرتمیس پرینسس آلانیا دارای سیستم تهویه مطبوع هستند و یک حمام شخصی را با امکاناتی نظیر سشوار در خود جای داده اند. از طرفی یک بالکن هم دارند و امکاناتی نظیر تلویزیون ال سی دی با کانال های ماهواره ای و مینی بار هم دارند.

مهمانان هتل آرتمیس پرینسس آلانیا می توانند انواع غذاهای ترکیه ای و بین المللی را در رستوران هتل میل کنند و همزمان از چشم انداز پانورامیک دریا از طبقه بالایی هتل بهره ببرند. همچنین می توانند در برنامه های تفریحی هتل آرتمیس پرینسس آلانیا که دو بار در هفته برگزار می شوند، شرکت کنند و ساعاتی فوق العاده را در این هتل در آلانیا تجربه کنند. گذشته از این می توانند غذایشان را در رستوران روباز هتل آرتمیس پرینسس آلانیا در کنار استخر میل کنند و یک دور همی به یادماندنی با همسفرانشان داشته باشند.

هتل آرتمیس پرینسس آلانیا در فاصله 4 کیلومتری مرکز شهر آلانیا واقع شده است و به کوه های تائوروس نزدیک است. هتل آرتمیس پرینسس آلانیا با مرکز خرید آلانیوم به اندازه 20 دقیقه پیاده روی، با بندرگاه آلانیا 4.3 کیلومتر، با میدان آتاتورک 4.1 کیلومتر، با برج سرخ 4.8 کیلومتر، با ساحل کلئوپاترا 5.8 کیلومتر، با پارک آبی آلانیا 5.9 کیلومتر، با غارهای داملاتاش 5.8 کیلومتر، با قلعه آلانیا 7.9 کیلومتر و با موزه خانه آتاتورک آلانیا 4.9 کیلومتر فاصله دارد. هتل آرتمیس پرینسس آلانیا با فرودگاه قاضی پاشا آلانیا با ماشین حدود 35 دقیقه فاصله دارد.

آدرس: ترکیه، آلانیا، اوباگل

https://goo.gl/maps/orBYvtcr4dTXNLXi7

  • تورهای مرتبط
  • مقالات مرتبط
  • گالری
در حال حاضر مطلب مرتبط با این محصول موجود نیست.