پیشنهادات ویژه

خرید آنلاین

شرایط اقساط

آسان و ارزان خرید کنید .

با خرید آنلاین از کیان سفر؛ سریع، راحت و ارزان سفر کنید .

خرید تورهای قسطی آسان‌تر از همیشه

کلیک کنید !

هتلهای آنتالیا

هتل آدالیا الیت لارا - آنتالیاAdalya Elite Lara Hotel Antalya

هتل آدالیا الیت لارا - آنتالیاAdalya Elite Lara Hotel Antalya

5

هتل آدالیا الیت لارا آنتالیا یک هتل 5 ستاره است که در منطقه لارا آنتالیا واقع شده است و شما می توانید بهترین خدمات را در آن دریافت کنید. در هتل آدالیا الیت لارا آنتالیا یک باغ، 6 استخر سرباز و یک استخر سرپوشیده، یک ساحل شخصی وجود دارد و بنابراین می توان گفت که همه چیز برای تجربه یک تعطیلات ساحلی ایده آل در آن مهیا شده است. در ساحل هتل آدالیا الیت لارا آنتالیا چترهای ساحلی نیز تعبیه شده است تا مهمانان بتوانند از آن ها استفاده کنند و ساعتی را با تماشای چشم انداز دریا با آرامش سپری کنند.

ادامه

هتل اسپایس آنتالیا - Spice Hotel &  Spa Antalya

هتل اسپایس آنتالیا - Spice Hotel & Spa Antalya

5

هتل اسپایس آنتالیا یک هتل 5 ستاره است که در منطقه بلک آنتالیا واقع شده است و یکی از پر فروش ترین هتل های آنتالیا به حساب می آید. در هتل اسپایس آنتالیا اتاق هایی لوکس با بالکن و ویلاهای شیکی با استخرهای شخصی به مهمانان آفر داده می شود. هتل اسپایس آنتالیا به سبک شرقی دیزاین شده است و در آن استخرهایی به سبک پارک آبی تعبیه شده است و استفاده از پارک آبی آن برای مهمانان رایگان است. در مجموع 4 استخر شنای سرباز و 1 استخر شنای سرپوشیده در هتل اسپایس آنتالیا برای رفاه حال مهمانان تعبیه شده است از طرفی هتل اسپایس آنتالیا نزدیک به ساحل واقع شده است و دسترسی مستقیمی به یک ساحل شنی دارد و به همین دلیل می توان گفت که همه نوع امکاناتی برای تجربه یک تعطیلات ساحلی ایده آل در آن مهیا شده است. در هتل اسپایس آنتالیا 3 رستوران وجود دارد که انواع غذاهای ترکی، ایتالیایی و آسیایی در آن ها سرو می شود. تعدادی کافه نیز در هتل اسپایس آنتالیا تعیه شده است که مهمانان می توانند از خدمات آن ها استفاده کنند و در تراس هتل اسپایس آنتالیا ساعتی را با آرامش کامل سپری کنند. انواع خدمات ماساژ و زیبایی در هتل اسپایس آنتالیا به مهمانان ارائه می شود. علاوه بر این در مرکز اسپای هتل اسپایس آنتالیا یک سونا و یک حمام سنتی ترکی نیز تعبیه شده است که برای آرامش مهمانان عالی هستند. یک استخر سرپوشیده آب گرم و یک باشگاه ورزشی نیز در هتل اسپایس آنتالیا وجود دارد که مهمانانی که اهل ورزش هستند، می توانند از آن ها استفاده کنند. 2 زمین تنیس نیز در هتل اسپایس آنتالیا وجود دارد که مهمانان می توانند در صورت تمایل از آن ها استفاده کنند. علاوه بر این ها، یک مرکز بیزینسی نیز در هتل اسپایس آنتالیا وجود دارد. در مجموع در هتل اسپایس آنتالیا 546 اتاق برای اقامت مهمانان در نظر گرفته شده است. اتاق های هتل اسپایس آنتالیا دلباز و بزرگ هستند و در طراحی داخلی آن ها از پارچه های زیبا استفاده شده است و جزئیات معماری مغولی در آن ها دیده می شود. همه اتاق های هتل اسپایس آنتالیا دارای تلویزیون با کانال های ماهواره ای و مینی بار هستند و دسترسی به وای فای رایگان نیز در آن ها مهیا شده است. ویلاهای هتل اسپایس آنتالیا نیز دارای حمام هایی با وان هستند. فرودگاه آنتالیا در فاصله 40 کیلومتری هتل اسپایس آنتالیا واقع شده است و مهمانان هتل اسپایس آنتالیا می توانند از خدمه هتل درخواست خدمات ترانسفر به فرودگاه آنتالیا را داشته باشند. همان طور که گفته شد هتل اسپایس آنتالیا در منطقه بلک واقع شده است و 35 کیلومتر با مرکز شهر آنتالیا فاصله دارد. تعدادی کلاب گلف نیز در نزدیکی هتل اسپایس آنتالیا وجود دارد که مهمانان می توانند به راحتی به آن ها دسترسی پیدا کنند. ضمنا مسجد بلک به اندازه 24 دقیقه پیاده روی با هتل اسپایس آنتالیا فاصله دارد. پارک آبی لند آو لجندز در فاصله 8.5 کیلومتری و دلفیناریوم تروی در فاصله 5.5 کیلومتری هتل اسپایس آنتالیا قرار گرفته اند. لازم به ذکر است که مهمانان می توانند در صورت تمایل از پارکینگ رایگان مجموعه هتل اسپایس آنتالیا بهره ببرند. آدرس: ترکیه، آنتالیا، بلک، محله اسکله

ادامه

هتل کیلیکیا پالاس گوینوک آنتالیا Kilikya Palace Goynuk Antalya

هتل کیلیکیا پالاس گوینوک آنتالیا Kilikya Palace Goynuk Antalya

5

هتل کیلیکیا پالاس گوینوک آنتالیا یک هتل 5 ستاره است که در منطقه کمر آنتالیا و در فاصله 11 کیلومتری از دهکده گوینوک واقع شده است. هتل کیلیکیا پالاس گوینوک آنتالیا یک هتل آل اینکلوسیو است و یک پارک آبی بزرگ و جذاب در آن وجود دارد که بین درختان نخل واقع شده است

ادامه

هتل باروت لارا آنتالیا Lara Barut Hotel Antalya

هتل باروت لارا آنتالیا Lara Barut Hotel Antalya

5

در هتل باروت لارا آنتالیا در مجموع 465 اتاق برای اقامت مهمانان در نظر گرفته شده است. اتاق های بزرگ هتل باروت لارا آنتالیا دارای یک بالکن بزرگ هستند که در آن ها میز و صندلی تعبیه شده است و به همین دلیل مهمانان می توانند ساعات دل انگیزی را در بالکن اتاقشان سپری کنند

ادامه

هتل آمارا پرستیژ الیت آنتالیا Amara Prestige Elite Hotel Antalya

هتل آمارا پرستیژ الیت آنتالیا Amara Prestige Elite Hotel Antalya

5

هتل آمارا پرستیژ الیت آنتالیا با داینو پارک آنتالیا به اندازه 19 دقیقه پیاده روی فاصله دارد. از آن طرف دره کوینوک در فاصله 4.4 کیلومتری هتل آمارا پرستیژ الیت آنتالیا واقع شده است و پارک ساحلی بلدیبی 9 کیلومتر، تفرجگاه ساحلی کمر 9 کیلومتر، خیابان لیمان 10 کیلومتر، موزه فاسلیس 20 کیلومتر و بندر تجاری آنتالیا 23 کیلومتر با هتل آمارا پرستیژ الیت آنتالیا فاصله دارند.

ادامه

هتل گرانادا لاکچری بلک آنتالیا Granada Luxury Belek Antalya

هتل گرانادا لاکچری بلک آنتالیا Granada Luxury Belek Antalya

5

هتل گرانادا لاکچری بلک آنتالیا به اندازه 26 دقیقه پیاده روی با دلفیناریوم تروی و به اندازه 32 دقیقه پیاده روی با مسجد بلک فاصله دارد. کلاب های گلف متعددی نیز در نزدیکی هتل گرانادا لاکچری بلک آنتالیا وجود دارد که از 4 تا 12 کیلومتر با این هتل فاصله دارند و مهمانان به راحتی می توانند به آن ها دسترسی پیدا کنند.

ادامه

هتل بایا لارا آنتالیا Baia Lara Hotel Antalya

هتل بایا لارا آنتالیا Baia Lara Hotel Antalya

5

مهمانان هتل بایا لارا آنتالیا می توانند در زمین های بازی هتل مشغول فوتبال، بسکتبال و تنیس شوند. همچنین می توانند بولینگ و والیبال ساحلی را تجربه کنند و یا در اتاق بازی هتل بایا لارا آنتالیا سرگرم شوند. همچنین می توانند در باشگاه ورزشی تمرینات روزانه شان را انجام دهند و بعد از آن در حمام ترکی و سونای مجموعه هتل بایا لارا آنتالیا ریلکس کنند یا حتی در یکی از 13 اتاق ماساژ هتل بایا لارا آنتالیا یک ماساژ ریلکسی بگیرند و آرامش را مهمان وجودشان کنند.

ادامه

هتل ایمپریال سانلند آنتالیا Imperial Sunland Antalya

هتل ایمپریال سانلند آنتالیا Imperial Sunland Antalya

5

در هتل ایمپریال سانلند آنتالیا 263 اتاق برای اقامت مهمانان در نظر گرفته شده است. امکان دسترسی به وای فای رایگان نیز برای مهمانان هتل ایمپریال سانلند آنتالیا مهیا شده است. اتاق های هتل ایمپریال سانلند آنتالیا دارای بالکن مبله شده ای هستند که به باغ های سرسبز هتل چشم انداز دارند. اتاق های هتل ایمپریال سانلند آنتالیا با یک ملمان چوبی مدرن و همین وطر یک تلویزیون و مینی بار تجهیز شده اند.

ادامه