پیشنهادات ویژه

خرید آنلاین

شرایط اقساط

آسان و ارزان خرید کنید .

با خرید آنلاین از کیان سفر؛ سریع، راحت و ارزان سفر کنید .

خرید تورهای قسطی آسان‌تر از همیشه

کلیک کنید !

هتل اسپایس آنتالیا - Spice Hotel & Spa Antalya

هتل اسپایس آنتالیا یک هتل 5 ستاره است که در منطقه بلک آنتالیا واقع شده است و یکی از پر فروش ترین هتل های آنتالیا به حساب می آید. در هتل اسپایس آنتالیا اتاق هایی لوکس با بالکن و ویلاهای شیکی با استخرهای شخصی به مهمانان آفر داده می شود. هتل اسپایس آنتالیا به سبک شرقی دیزاین شده است و در آن استخرهایی به سبک پارک آبی تعبیه شده است و استفاده از پارک آبی آن برای مهمانان رایگان است. در مجموع 4 استخر شنای سرباز و 1 استخر شنای سرپوشیده در هتل اسپایس آنتالیا برای رفاه حال مهمانان تعبیه شده است از طرفی هتل اسپایس آنتالیا نزدیک به ساحل واقع شده است و دسترسی مستقیمی به یک ساحل شنی دارد و به همین دلیل می توان گفت که همه نوع امکاناتی برای تجربه یک تعطیلات ساحلی ایده آل در آن مهیا شده است.

در هتل اسپایس آنتالیا 3 رستوران وجود دارد که انواع غذاهای ترکی، ایتالیایی و آسیایی در آن ها سرو می شود. تعدادی کافه نیز در هتل اسپایس آنتالیا تعیه شده است که مهمانان می توانند از خدمات آن ها استفاده کنند و در تراس هتل اسپایس آنتالیا ساعتی را با آرامش کامل سپری کنند.

انواع خدمات ماساژ و زیبایی در هتل اسپایس آنتالیا به مهمانان ارائه می شود. علاوه بر این در مرکز اسپای هتل اسپایس آنتالیا یک سونا و یک حمام سنتی ترکی نیز تعبیه شده است که برای آرامش مهمانان عالی هستند. یک استخر سرپوشیده آب گرم و یک باشگاه ورزشی نیز در هتل اسپایس آنتالیا وجود دارد که مهمانانی که اهل ورزش هستند، می توانند از آن ها استفاده کنند. 2 زمین تنیس نیز در هتل اسپایس آنتالیا وجود دارد که مهمانان می توانند در صورت تمایل از آن ها استفاده کنند. علاوه بر این ها، یک مرکز بیزینسی نیز در هتل اسپایس آنتالیا وجود دارد.

در مجموع در هتل اسپایس آنتالیا 546 اتاق برای اقامت مهمانان در نظر گرفته شده است. اتاق های هتل اسپایس آنتالیا دلباز و بزرگ هستند و در طراحی داخلی آن ها از پارچه های زیبا استفاده شده است و جزئیات معماری مغولی در آن ها دیده می شود. همه اتاق های هتل اسپایس آنتالیا دارای تلویزیون با کانال های ماهواره ای و مینی بار هستند و دسترسی به وای فای رایگان نیز در آن ها مهیا شده است. ویلاهای هتل اسپایس آنتالیا نیز دارای حمام هایی با وان هستند.

فرودگاه آنتالیا در فاصله 40 کیلومتری هتل اسپایس آنتالیا واقع شده است و مهمانان هتل اسپایس آنتالیا می توانند از خدمه هتل درخواست خدمات ترانسفر به فرودگاه آنتالیا را داشته باشند. همان طور که گفته شد هتل اسپایس آنتالیا در منطقه بلک واقع شده است و 35 کیلومتر با مرکز شهر آنتالیا فاصله دارد. تعدادی کلاب گلف نیز در نزدیکی هتل اسپایس آنتالیا وجود دارد که مهمانان می توانند به راحتی به آن ها دسترسی پیدا کنند. ضمنا مسجد بلک به اندازه 24 دقیقه پیاده روی با هتل اسپایس آنتالیا فاصله دارد. پارک آبی لند آو لجندز در فاصله 8.5 کیلومتری و دلفیناریوم تروی در فاصله 5.5 کیلومتری هتل اسپایس آنتالیا قرار گرفته اند. لازم به ذکر است که مهمانان می توانند در صورت تمایل از پارکینگ رایگان مجموعه هتل اسپایس آنتالیا بهره ببرند.

آدرس: ترکیه، آنتالیا، بلک، محله اسکله

هتل اسپایس آنتالیا

https://goo.gl/maps/uxCcDjuaffmktYnp8

  • تورهای مرتبط
  • مقالات مرتبط
  • گالری
در حال حاضر مطلب مرتبط با این محصول موجود نیست.