پیشنهادات ویژه

خرید آنلاین

شرایط اقساط

آسان و ارزان خرید کنید .

با خرید آنلاین از کیان سفر؛ سریع، راحت و ارزان سفر کنید .

خرید تورهای قسطی آسان‌تر از همیشه

کلیک کنید !

هتل تایتانیک دلوکس بدروم Titanic Deluxe Bodrum

400 اتاق مهمان در هتل تایتانیک دلوکس بدروم وجود دارد. همه اتاق های هتل تایتانیک دلوکس بدروم با یک تلویزیون ال سی دی و یک کتری برقی تجهیز شده اند. یک حمام شخصی نیز در هر کدام از اتاق های هتل تایتانیک دلوکس بدروم تعبیه شده است.

هتل تایتانیک دلوکس بدروم

هتل تایتانیک دلوکس بدروم یک هتل 5 ستاره است که در منطقه گوورجینلیک بدروم واقع شده است. یک ساحل شخصی در هتل تایتانیک دلوکس بدروم وجود دارد که موجبات تفریح مهمانان را فراهم کرده است و در آن چترهای سایه بان برای رفاه بیشتر حال مهمانان تعبیه شده است. یک مرکز اسپای فول سرویس، استخر روباز و استخر سرپوشیده نیز در منطقه گوورجینلیک بدروم تعبیه شده است. مهمانان منطقه گوورجینلیک بدروم می توانند غذایشان را در یکی از 5 رستوران هتل تایتانیک دلوکس بدروم میل کنند و از خدمات کافه هتل تایتانیک دلوکس بدروم بهره ببرند. امکان استفاده از پارکینگ رایگان نیز برای مهمانان هتل تایتانیک دلوکس بدروم مهیا شده است.

400 اتاق مهمان در هتل تایتانیک دلوکس بدروم وجود دارد. همه اتاق های هتل تایتانیک دلوکس بدروم با یک تلویزیون ال سی دی و یک کتری برقی تجهیز شده اند. یک حمام شخصی نیز در هر کدام از اتاق های هتل تایتانیک دلوکس بدروم تعبیه شده است. امکان دسترسی به وای فای رایگان نیز در همه نقاط هتل تایتانیک دلوکس بدروم مهیا شده است.

یک استخر مخصوص کودکان، یک زمین بازی و یک کلاب مخصوص کودکان نیز در هتل تایتانیک دلوکس بدروم تعبیه شده است و به همین دلیل این هتل برای اقامت خانواده ها مناسب است. از طرفی امکان نگهداری از کودکان نیز در هتل تایتانیک دلوکس بدروم مهیا شده است که البته برای استفاده از آن باید هزینه مربوطه را پرداخت.

یک کانتر 24 ساعته در هتل تایتانیک دلوکس بدروم وجود دارد که در آن در هر ساعتی از شبانه روز به مهمانان خدمات ارائه می شود. امکان تجربه انواع ورزش های آبی نیز در هتل تایتانیک دلوکس بدروم مهیا شده است و مهمانان می توانند در صورت تمایل از هتل تایتانیک دلوکس بدروم برای خودشان ماشین هم اجاره کنند. امکان سرگرمی با بازی هایی مثل تنیس نیز در هتل تایتانیک دلوکس بدروم وجود دارد. جالب است که بدانید محدوده هتل تایتانیک دلوکس بدروم برای غواصی مشهور است و در صورت تمایل می توانید با اقامت در هتل تایتانیک دلوکس بدروم غواصی را هم تجربه کنید.

هتل تایتانیک دلوکس بدروم با قلعه بدروم 23.9 کیلومتر، با موزه باستان شناسی زیر آب بدروم 23.9 کیلومتر، با ساحل بدروم 23.9 کیلومتر، با ساحل توربا 21.2 کیلومتر و با بازار کشاورزان بدروم 23.6 کیلومتر فاصله دارد. فرودگاه میلاس بدروم نیز با ماشین حدود 16 دقیقه با هتل تایتانیک دلوکس بدروم فاصله دارد.

آدرس: ترکیه، بدروم، گوورجینلیک

https://goo.gl/maps/kuKTFUzRT7wn4fkR6

  • تورهای مرتبط
  • مقالات مرتبط
  • گالری
در حال حاضر مطلب مرتبط با این محصول موجود نیست.