پیشنهادات ویژه

خرید آنلاین

شرایط اقساط

آسان و ارزان خرید کنید .

با خرید آنلاین از کیان سفر؛ سریع، راحت و ارزان سفر کنید .

خرید تورهای قسطی آسان‌تر از همیشه

کلیک کنید !

هتل جاسمین بیچ بدروم Jasmin Beach Hotel Bodrum

مهمانان هتل جاسمین بیچ بدروم می توانند در هر کدام از 3 استخر شنا تفریح کنند و یا از خدمات زیبایی سالن هتل جاسمین بیچ بدروم استفاده کنند. همچنین می توانند انواع ورزش های آبی را در ساحل نزدیک به هتل تجربه کنند.

هتل جاسمین بیچ بدروم یک هتل 4 ستاره است که فقط چند قدم با ساحل گومبت فاصله دارد و در 3 کیلومتری مرکز شهر بدروم واقع شده است. در هتل جاسمین بیچ بدروم یک ساحل شخصی، 3 استخر شنا و یک سونا تعبیه شده است.

یک سری برنامه های تفریحی زنده نیز در هتل جاسمین بیچ بدروم برای مهمانان اجرا می شود تا مهمانان بتوانند اقامت مفرحی را در این هتل در بدروم تجربه کنند.

در هتل جاسمین بیچ بدروم 278 اتاق مهمان وجود دارد. اتاق های هتل جاسمین بیچ بدروم دارای اتاق های زیبایی هستند که هر کدامشان یک بالکن شخصی دارند. هر کدام از اتاق های هتل جاسمین بیچ بدروم دارای سیستم تهویه مطبوه عستند و به باغ و استخر هتل جاسمین بیچ بدروم چشم انداز دارند.

مهمانان هتل جاسمین بیچ بدروم می توانند در هر کدام از 3 استخر شنا تفریح کنند و یا از خدمات زیبایی سالن هتل جاسمین بیچ بدروم استفاده کنند. همچنین می توانند انواع ورزش های آبی را در ساحل نزدیک به هتل تجربه کنند.

یک باشگاه ورزشی، یک استخر مخصوص کودکان و یک زمین بازی نیز در هتل جاسمین بیچ بدروم تعبیه شده است تا مهمانان و همین طور کودکان هیچ کم و کاستی را از نظر تفریحات در این هتل در بدروم احساس نکنند.

موزه باستان شناسی زیر آب بدروم به اندازه 35 دقیقه پیاده روی، ساحل بدروم به اندازه 38 دقیقه پیاده روی، قلعه بدروم به اندازه 38 دقیقه پیاده روی، با ساحل بیتز به اندازه 39 دقیقه پیاده روی، با خلیج بارداکجی به اندازه 13 دقیقه پیاده روی، ساحل بارداکجی به اندازه 14 دقیقه پیاده روی، با دروازه میندوس به اندازه 18 دقیقه پیاده روی، با بدروم مارینا به اندازه 21 دقیقه پیاده روی و با مرکز خرید اوسیس به اندازه 22 دقیقه پیاده روی فاصله دارد.

منطقه سرزنده بردوم با ماشین 5 دقیقه با هتل جاسمین بیچ بدروم فاصله دارد. فرودگاه بدروم نیز در 35 کیلومتری هتل جاسمین بیچ بدروم واقع شده است. امکان استفاده از پارکینگ شخصی رایگان نیز برای مهمانان هتل جاسمین بیچ بدروم مهیا شده است.

آدرس: ترکیه، بدروم، گومبت

https://goo.gl/maps/9eB2meRmCuWGz7or8

  • تورهای مرتبط
  • مقالات مرتبط
  • گالری
در حال حاضر مطلب مرتبط با این محصول موجود نیست.