پیشنهادات ویژه

خرید آنلاین

شرایط اقساط

آسان و ارزان خرید کنید .

با خرید آنلاین از کیان سفر؛ سریع، راحت و ارزان سفر کنید .

خرید تورهای قسطی آسان‌تر از همیشه

کلیک کنید !

هتل فورتزا بیچ ریزورت مارماریس Fortezza Beach Resort Marmaris

در هتل فورتزا بیچ ریزورت مارماریس امکان استفاده از وای فای رایگان و پارکینگ شخصی رایگان نیز برای مهمانان مهیا شده است و هر روز یک صبحانه رایگان هم برای آن ها در هتل فورتزا بیچ ریزورت مارماریس سرو می شود.

هتل فورتزا بیچ ریزورت مارماریس

هتل فورتزا بیچ ریزورت مارماریس یک هتل 5 ستاره در مارماریس است که درست رو به روی دریا واقع شده است. در هتل فورتزا بیچ ریزورت مارماریس 12 استخر روباز تعبیه شده است تا مهمانان بتوانند اقامت مفرحی را در این هتل در مارماریس تجربه می کنند. در هتل فورتزا بیچ ریزورت مارماریس انواع امکانات اسپا و یک فضای ساحل شخصی نیز وجود دارد.

در مجموع 44 اتاق مهمان در هتل فورتزا بیچ ریزورت مارماریس وجود دارد. اتاق های لاکچری هتل فورتزا بیچ ریزورت مارماریس دارای سیستم تهویه مطبوع هستند و با یک تلویزیون ال سی دی تجهزی شده اند و امکاناتی مثل حمام شخصی را در خود جای داده اند. اتاق های هتل فورتزا بیچ ریزورت مارماریس دارای دکوراسیون مدرن هستند.

در هتل فورتزا بیچ ریزورت مارماریس 2 رستوران و 5 کافه تعبیه شده است که در آن ها انواع و اقسام غذاها سرو می شود.

یک کلاب مخصوص کودکان و یک استخر مخصوص کودکان در هتل فورتزا بیچ ریزورت مارماریس تعبیه شده است تا اعضای کوچکتر خانواده ها نیز بتوانند اقامت مفرحی را در این هتل در مارماریس تجربه کنند.

در هتل فورتزا بیچ ریزورت مارماریس امکان استفاده از وای فای رایگان و پارکینگ شخصی رایگان نیز برای مهمانان مهیا شده است و هر روز یک صبحانه رایگان هم برای آن ها در هتل فورتزا بیچ ریزورت مارماریس سرو می شود.

امکانات اسپای هتل فورتزا بیچ ریزورت مارماریس نیز شامل یک حمام ترکیه ای، یک سونا، یک باشگاه ورزشی و اتاق های ماساژ می شود. جالب است که بدانید امکان سرگرم شدن با بازی هایی مثل بیلیارد، دارت و تنیس نیز در هتل فورتزا بیچ ریزورت مارماریس مهیا شده است. حتی یک زمین بازی مخصوص کودکان نیز در هتل فورتزا بیچ ریزورت مارماریس تعبیه شده است تا مهمانان هیچ کم و کاستی را از نظر امکانات تفریحی در هتل فورتزا بیچ ریزورت مارماریس تجربه نکنند.

هتل فورتزا بیچ ریزورت مارماریس با پارک آبی آکوا دریم 19.5 کیلومتر، با پارک آبی آتلانتیس 19.9 کیلومتر، با ساحل ایچملر 19.9 کیلومتر، با ساحل مارماریس 21.4 کیلومتر، با آمفی تئاتر مارماریس 18.7 کیلومتر، با پنج شنبه بازار مارماریس 19.5 کیلومتر و با مرکز خرید بلو پورت 19.6 کیلومتر فاصله دارد. فرودگاه دالامان نیز حدود 98 دقیقه با هتل فورتزا بیچ ریزورت مارماریس فاصله دارد.

آدرس: ترکیه، مارماریس، محله حصارونو

https://g.page/fortezzabeachresort?share

  • تورهای مرتبط
  • مقالات مرتبط
  • گالری
در حال حاضر مطلب مرتبط با این محصول موجود نیست.