پیشنهادات ویژه

خرید آنلاین

شرایط اقساط

آسان و ارزان خرید کنید .

با خرید آنلاین از کیان سفر؛ سریع، راحت و ارزان سفر کنید .

خرید تورهای قسطی آسان‌تر از همیشه

کلیک کنید !

هتل لازونی استانبول | Lazzoni Hotel Istanbul

هتل لازونی استانبول یک هتل 5 ستاره است که در گلدن هورن استانبول و در کنار مرکز کنگره هالیک استابنول واقع شده است.

هتل لازونی استانبول

هتل لازونی استانبول یک هتل 5 ستاره است که در گلدن هورن استانبول و در کنار مرکز کنگره هالیک استابنول واقع شده است. هتل لازونی استانبول به اندازه 10 دقیقه با ماشین با شهر قدیمی استانبول فاصله دارد. در هتل لازونی استانبول یک کافه تراس دارد با چشم انداز به گلدن هورن وجود دارد. یک مرکز اسپای 700 متر مربعی با یک استخر سرپوشیده، حمام ترکی و سونا نیز در مجموعه هتل لازونی استانبول وجود دارد و در آن انواع خدمات ماساژ به مهمانان ارائه می شود.

در هتل لازونی استانبول 130 اتاق برای مهمانان در نظر گرفته شده است. ساختمان هتل لازونی استانبول به سبک نئو رونسانس طراحی و ساخته شده است و اتاق هایش به زیبایی دکور شده اند. هر کدام از اتاق های هتل لازونی استانبول یک مینی بار و یک تلویزیون ال سی دی با کانال های ماهواره ای دارند و به سیستم تهویه مطبوع مجهز شده اند.

هر روز صبح یک صبحانه به سبک سلف سرویس در هتل لازونی استانبول برای مهمانان سرو می شود. یک رستوران نیز درون هتل لازونی استانبول وجود دارد که در آن انواع غذاهای خوش طعم و با کیفیت برای مهمانان سرو می شود که البته در قبالش باید هزینه اضافه بر مبلغ رزرو اتاق های هتل لازونی استانبول پرداخت کرد. کافه روی بام هتل لازونی استانبول هم چشم انداز جالبی به گلدن هورن استانبول دارد و مهمانان می توانند در صورت تمایل ساعتی را با آرامش کامل در آن سپری کنند.

مرکز خرید هیستوریا 6.4 کیلومتر با هتل لازونی استانبول فاصله دارد. درحالی که مرکز خرید زورلو استانبول 7.5 کیلومتر با این هتل فاصله دارد. میدان تکسیم نیز در فاصله 9 کیلومتری هتل لازونی استانبول قرار گرفته است. جالب است که بدانید هتل لازونی استانبول برای مهمانانش خدمات جالبی در نظر گرفته است که بر طبق آن مهمانان می توانند از سرویس های رایگان مرکز شهر و مراکز خرید به تعداد 9 مرتبه در هر روز به صورت رایگان استفاده کنند. اقامت در این منطقه برای کسانی مناسب است که عاشق خرید و گشت و گذار در مناطق توریستی شهر هستند. مسجد ایوب سلطان استانبول به اندازه 32 دقیقه پیاده روی با هتل لازونی استانبول فاصله دارد. برج گالاتا 4.9 کیلومتر، موزه پرا 4.4 کیلومتر، خیابان استقلال 4.7 کیلومتر، موزه هنرهای مدرن استانبول 4.3 کیلومتر و موزه مادام توسو استانبول 4.7 کیلومتر با هتل لازونی استانبول فاصله دارند.فرودگاه صبیحه گوکچن استانبول با ماشین 43 دقیقه و فرودگاه جدید استانبول 31 دقیقه با هتل لازونی استانبول فاصله دارند. ضمنا مهمانان هتل لازونی استانبول می توانند در صورت تمایل با پرداخت هزینه مربوطه از خدمات ترانسفر هتل به فرودگاه و بالعکس استفاده کنند.

https://goo.gl/maps/iMGWwsjpHrdQ4F5W7

  • تورهای مرتبط
  • مقالات مرتبط
  • گالری
در حال حاضر مطلب مرتبط با این محصول موجود نیست.