پیشنهادات ویژه

خرید آنلاین

شرایط اقساط

آسان و ارزان خرید کنید .

با خرید آنلاین از کیان سفر؛ سریع، راحت و ارزان سفر کنید .

خرید تورهای قسطی آسان‌تر از همیشه

کلیک کنید !

هتل مارتی بیچ کوش آداسی Marti Beach Hotel Kusadasi

مهمانان هتل مارتی بیچ کوش آداسی می توانند در مرکز اسپا یا در حمام سنتی هتل ریلکس کنند. همچنین می توانند به رایگان از تخت های آفتابگیری ساحل شخصی هتل مارتی بیچ کوش آداسی استفاده کنند و ساعتی را با آرامش کامل در کنار ساحل سپری کنند.

هتل مارتی بیچ کوش آداسی

هتل مارتی بیچ کوش آداسی یک هتل 4 ستاره است که یکی از پرفروش ترین هتل های کوش آداسی به حساب می آید. هتل مارتی بیچ کوش آداسی درست در ساحل لیدیز بیچ کوش آداسی یا ساحل بانوان کوش آداسی واقع شده است. هتل مارتی بیچ کوش آداسی یک ساحل شخصی دارد و اتاق هایش هم دارای سیستم تهویه مطبوع هستند.

در مجموع 110 اتاق مهمان در هتل مارتی بیچ کوش آداسی وجود دارد. اتاق های هتل مارتی بیچ کوش آداسی به زیبایی دیزاین شده اند و مبلمان مدرنی دارند. همه اتاق های هتل مارتی بیچ کوش آداسی دارای یک بالکن هستند و بعضی از آن ها به دریا هم چشم انداز دارند. حمام های شخصی اتاق های هتل مارتی بیچ کوش آداسی نیز امکاناتی نظیر سشوار را در خود جای داده اند.

رستوران هتل مارتی بیچ کوش آداسی هم فضای سرپوشیده و هم فضای روباز دارد و مهمانان آن می توانید در هر کدام از آن ها غذایشان را میل کنند. مهمانان هتل مارتی بیچ کوش آداسی می توانند انواع غذاهای ترکی را با طعم و مزه خاصشان در رستوران هتل مارتی بیچ کوش آداسی امتحان کنند و در حین خوردن غذا از چشم انداز خیره کننده رستوران هم استفاده کنند. در هتل مارتی بیچ کوش آداسی 2 کافه نیز تعیه شده است که در کافه اصلی انواع خوراکی های میان وعده سرو می شود و در کافه دوم هم شب ها برنامه های تفریحی جذابی برگزار می شود.

مهمانان هتل مارتی بیچ کوش آداسی می توانند در مرکز اسپا یا در حمام سنتی هتل ریلکس کنند. همچنین می توانند به رایگان از تخت های آفتابگیری ساحل شخصی هتل مارتی بیچ کوش آداسی استفاده کنند و ساعتی را با آرامش کامل در کنار ساحل سپری کنند.

شهر باستانی افسوس 22.5 کیلومتر و خانه مریم مقدس 27 کیلومتر با هتل مارتی بیچ کوش آداسی فاصله دارند. ضمنا فرودگاه عدنان مندرس ازمیر هم در فاصله 75 کیلومتری هتل مارتی بیچ کوش آداسی قرار گرفته است. ساحل کوش آداسی به اندازه 31 دقیقه پیاده روی و کوش آداسی مارینا یا تفرجگاه ساحلی کوش آداسی به اندازه 36 دقیقه پیاده روی با هتل مارتی بیچ کوش آداسی فاصله دارند. ساحل لانگ کوش آداسی 5.7 کیلومتر و پارک آبی آدالند 8.7 کیلومتر با هتل مارتی بیچ کوش آداسی فاصله دارند.

انواع خدمات برگزاری مراسم عروسی و سرو غذا در اتاق های شخصی مهمانان در هتل مارتی بیچ کوش آداسی به مهمانان آفر داده می شود. از طرفی امکانات لازم برای تجربه انواع ورزش های آبی نظیر اسکی روی آب و همین طور تفریحاتی مثل پاراگلایدینگ برای مهمانان هتل مارتی بیچ کوش آداسی مهیا شده است.

آدرس: ترکیه، کوش آداسی، محله کادینلار دنیزی

https://goo.gl/maps/ZM2QmeSmHYNDPA1m9

  • تورهای مرتبط
  • مقالات مرتبط
  • گالری
در حال حاضر مطلب مرتبط با این محصول موجود نیست.