پیشنهادات ویژه

خرید آنلاین

شرایط اقساط

آسان و ارزان خرید کنید .

با خرید آنلاین از کیان سفر؛ سریع، راحت و ارزان سفر کنید .

خرید تورهای قسطی آسان‌تر از همیشه

کلیک کنید !

هتل ماندرین ریزورت بدروم Mandarin Resort Bodrum

هر روز صبح در هتل ماندرین ریزورت بدروم یک صبحانه رایگان به سبک سلف سرویس برای مهمانان سرو می شود. 2 رستوران و 2 کافه هم در هتل ماندرین ریزورت بدروم وجود دارد.

هتل ماندرین ریزورت بدروم

هتل ماندرین ریزورت بدروم Mandarin Resort Bodrum

هتل ماندرین ریزورت بدروم یک هتل 5 ستاره است که در مرکز شهر بدروم واقع شده است. هتل ماندرین ریزورت بدروم 280 متر یا به اندازه 2 دقیقه پیاده روی با ساحل دریای اژه فاصله دارد. در هتل ماندرین ریزورت بدروم 2 استخر بزرگ روباز و یک مرکز اسپا با امکاناتی نظیر حمام ترکیه ای و سونا تعبیه شده است و انواع خدمات ماساژ در آن به مهمانان ارائه می شود. یک استخر آب گرم نیز در هتل ماندرین ریزورت بدروم وجود دارد. دسترسی به وای فای رایگان نیز در هتل ماندرین ریزورت بدروم برای مهمانان فراهم شده است.

در هتل ماندرین ریزورت بدروم 68 اتاق مهمان وجود دارد. اتاق های هتل ماندرین ریزورت بدروم دلباز و بزرگ هستند و هر کدامشان یک بالکن شخصی را در خود جای داده اند. اتاق های هتل ماندرین ریزورت بدروم دارای مبلمان مدرن هستند و یک تلویزیون ال سی دی هم دارند. هر کدام از اتاق های هتل ماندرین ریزورت بدروم دارای یک حمام شخصی با وان یا دوش هم هستند و امکاناتی نظیر سشوار هم دارند.

هر روز صبح در هتل ماندرین ریزورت بدروم یک صبحانه رایگان به سبک سلف سرویس برای مهمانان سرو می شود. 2 رستوران و 2 کافه هم در هتل ماندرین ریزورت بدروم وجود دارد.

یک استخر مخصوص کودکان، یک کلاب مخصوص کودکان و یک زمین بازی نیز در هتل ماندرین ریزورت بدروم تعیه شده است.

هتل ماندرین ریزورت بدروم با ساحل بدروم به اندازه 5 دقیقه پیاده روی، با موزه باستان شناسی زیر آّب به اندازه 15 دقیقه پیاده روی، با قلعه بدروم به اندازه 18 دقیقه پیاده روی، با بدروم مارینا یا تفرجگاه ساحلی بدروم به اندازه 15 دقیقه پیاده روی و با برج فرانسوی به اندازه 18 دقیقه پیاده روی فاصله دارد.

امکان استفاده از پارکینگ رایگان نیز در هتل ماندرین ریزورت بدروم برای مهمانان فراهم شده است. فرودگاه میلاس بدروم نیز در فاصله 35 کیلومتری هتل ماندرین ریزورت بدروم واقع شده است.

آدرس: ترکیه، بدروم، محله اومورجا

https://goo.gl/maps/XjbNavxyF42QxJeg6

  • تورهای مرتبط
  • مقالات مرتبط
  • گالری
در حال حاضر مطلب مرتبط با این محصول موجود نیست.