پیشنهادات ویژه

خرید آنلاین

شرایط اقساط

آسان و ارزان خرید کنید .

با خرید آنلاین از کیان سفر؛ سریع، راحت و ارزان سفر کنید .

خرید تورهای قسطی آسان‌تر از همیشه

کلیک کنید !

هتل موکارناس اسپا ریزورت آلانیا Mukarnas Spa Resort Alanya

این هتل برای اقامت خانواده ها هم مناسب است و دلیلش این است که در آن انواع امکانات تفریحی مناسب کودکان تعبیه شده است. در هتل موکارناس اسپا ریزورت آلانیا یک استخر مخصوص کودکان، یک کلاب مخصوص کودکان و یک زمین بازی مخصوص کودکان نیز تعبیه شده است.

هتل موکارناس اسپا ریزورت

هتل موکارناس اسپا ریزورت آلانیا یک هتل 5 ستاره است که در منطقه اوکورجالار آلانیا واقع شده است و از نظر امکانات رفاهی و تفریحی حرف ندارد. هتل موکارناس اسپا ریزورت آلانیا یک ساحل شخصی، یک مرکز اسپای فول سرویس و استخرهای روباز و سرپوشیده را در خود جای داده است. یک سری آلاچیق ساحلی نیز در ساحل شخصی هتل موکارناس اسپا ریزورت آلانیا تعبیه شده است که استفاده از آن ها کاملا رایگان است.

حتی یک پارک آبی نیز در هتل موکارناس اسپا ریزورت آلانیا تعبیه شده است تا مهمانان بتوانند تعطیلاتشان را در این هتل در آلانیا، به بهترین شکل ممکن سپری کنند و هر لحظه سرگرم باشند. یک باشگاه ورزشی نیز در هتل موکارناس اسپا ریزورت آلانیا تعبیه شده است تا مهمانان بتوانند تمرینات ورزشی روزانه شان را در آن انجام دهند.

هر روز یک صبحانه مفصل به سبک سلف سرویس در هتل موکارناس اسپا ریزورت آلانیا برای مهمانان سرو می شود. از این گذشته 3 رستوران و 2 کافه نیز در هتل موکارناس اسپا ریزورت آلانیا تعبیه شده است تا مهمانان بتوانند انواع و اقسام غذاها و خوراکی های خوشمزه را در آن ها میل کنند. امکان استفاده از وای فای رایگان نیز در هتل موکارناس اسپا ریزورت آلانیا برای مهمانان فراهم شده است.

اتاق های هتل موکارناس اسپا ریزورت آلانیا نیز دارای شرایط مناسبی برای اقامت هستند. اتاق های هتل موکارناس اسپا ریزورت آلانیا با سیستم تهویه مطبوع، مینی بار، تلویزیون با کانال های ماهواره ای و یک گاوصندوق تجهیز شده اند و هر کدامشان یک حمام شخصی با امکاناتی نظیر سشوار را در خود جای داده اند.

این هتل برای اقامت خانواده ها هم مناسب است و دلیلش این است که در آن انواع امکانات تفریحی مناسب کودکان تعبیه شده است. در هتل موکارناس اسپا ریزورت آلانیا یک استخر مخصوص کودکان، یک کلاب مخصوص کودکان و یک زمین بازی مخصوص کودکان نیز تعبیه شده است.

هتل موکارناس اسپا ریزورت آلانیا به اندازه 16 دقیقه پیاده روی با بازار آلارا، 10.1 کیلومتر با قلعه آلارا هان، 20.9 کیلومتر با مسجد کوناکلی، 21.1 کیلومتر با میدان برج ساعت کوناکلی، 30.8 کیلومتر با ساحل کلئوپاترا، 33.7 کیلومتر با پارک آبی آلانیا و 33.9 کیلومتر با غارهای داملاتاش فاصله دارد. ضمنا فرودگاه آنتالیا با ماشین با هتل موکارناس اسپا ریزورت آلانیا حدود 80 دقیقه و فرودگاه قاضی پاشا آلانیا با آن حدود 68 دقیقه فاصله دارد.

آدرس: ترکیه، آلانیا، اوکورجالار

https://g.page/mukarnasresort?share

  • تورهای مرتبط
  • مقالات مرتبط
  • گالری
در حال حاضر مطلب مرتبط با این محصول موجود نیست.