پیشنهادات ویژه

خرید آنلاین

شرایط اقساط

آسان و ارزان خرید کنید .

با خرید آنلاین از کیان سفر؛ سریع، راحت و ارزان سفر کنید .

خرید تورهای قسطی آسان‌تر از همیشه

کلیک کنید !

هتل ناگی بیچ بدروم Nagi Beach Hotel Bodrum

در مجموع 75 اتاق مهمان در هتل ناگی بیچ بدروم تعبیه شده است. اتاق های هتل ناگی بیچ بدروم دکوراسیون ساده ای دارند و یک حمام شخصی با امکاناتی نظیر سشوار را در خود جای داده اند. بعضی از اتاق های هتل ناگی بیچ بدروم به دریا هم چشم انداز دارند.

هتل ناگی بیچ بدروم

هتل ناگی بیچ بدروم یک هتل 3 ستاره است که درست در ساحل دریای اژه قرار گرفته است. هتل ناگی بیچ بدروم دارای یک استخر روباز، یک ساحل شخصی و همین طور دارای اتاق های مجهز به سیستم تهویه مطبوع است. اتاق های هتل ناگی بیچ بدروم دارای یک تلویزیون با کانال های ماهواره ای و یک فضای نشیمن هستند.

در مجموع 75 اتاق مهمان در هتل ناگی بیچ بدروم تعبیه شده است. اتاق های هتل ناگی بیچ بدروم دکوراسیون ساده ای دارند و یک حمام شخصی با امکاناتی نظیر سشوار را در خود جای داده اند. بعضی از اتاق های هتل ناگی بیچ بدروم به دریا هم چشم انداز دارند.

ضمنا امکان دسترسی به وای فای رایگان در لابی هتل ناگی بیچ بدروم برای مهمانان فراهم شده است. امکان استفاده از پارکینگ شخصی نیز برای مهمانان هتل ناگی بیچ بدروم مهیا شده است.

یک استخر مخصوص کودکان و یک زمین بازی نیز در هتل ناگی بیچ بدروم تعبیه شده است که باب میل کودکان برای تفریح هستند.

هر روز صبح یک صبحانه به سبک سلف سرویس برای مهمانان هتل ناگی بیچ بدروم سرو می شود. دو رستوران نیز در هتل ناگی بیچ بدروم تعبیه شده است که مهمانان هتل ناگی بیچ بدروم می توانند انواع غذاهای ترکیه ای و بین المللی را در آن ها میل کنند و همزمان از چشم انداز دریا هم استفاده کنند. یک کافه ساحلی نیز در هتل ناگی بیچ بدروم وجود دارد که مهمانان می توانند از خدمات آن نیز بهره ببرند.

فضای استخر و ساحل هتل ناگی بیچ بدروم برای آفتاب گرفتن عالی است و مهمانان هتل ناگی بیچ بدروم می توانند با استراحت در هر کدام از آن ها به آرامش بی نظیری دست پیدا کنند.

هتل ناگی بیچ بدروم حدودا با ماشین 35 دقیقه با فرودگاه میلاس بدروم فاصله دارد. دهکده ساحلی توگوتریس نیز در فاصله 18 کیلومتری هتل ناگی بیچ بدروم قرار گرفته است. هتل ناگی بیچ بدروم با موزه باستان شناسی زیر آّب بدروم به اندازه 41 دقیقه پیاده روی، با ساحل بدروم به اندازه 43 دقیقه پیاده روی، با قلعه بدروم به اندازه 44 دقیقه پیاده روی، با ساحل بیتز به اندازه 29 دقیقه پیاده روی، با دروازه میندوس به اندازه 16 دقیقه پیاده روی، با مرکز خرید اوسیس به اندازه 19 دقیقه پیاده روی، با خلیج بارداکجی به اندازه 21 دقیقه پیاده روی و با آمفی تئاتر بدروم به اندازه 27 دقیقه پیاده روی فاصله دارد.

آدرس: ترکیه، بدروم، گومبت

https://goo.gl/maps/8GQLpXU6c4EFhcFr9

  • تورهای مرتبط
  • مقالات مرتبط
  • گالری
در حال حاضر مطلب مرتبط با این محصول موجود نیست.