پیشنهادات ویژه

خرید آنلاین

شرایط اقساط

آسان و ارزان خرید کنید .

با خرید آنلاین از کیان سفر؛ سریع، راحت و ارزان سفر کنید .

خرید تورهای قسطی آسان‌تر از همیشه

کلیک کنید !

هتلهای آنکارا

هتل پرینسس آنکارا Ankara Princess Hotel

هتل پرینسس آنکارا Ankara Princess Hotel

4

در هتل پرینسس آنکارا انواع خدمات اسپا نظیر ماساژهای حرفه ای به مهمانان ارائه می شود تا مهمانان هتل پرینسس آنکارا بتوانند اقامتی سرشار از آرامش را در این هتل در آنکارا تجربه کنند. امکان استفاده از خدمات خشک شویی نیز برای مهمانان هتل پرینسس آنکارا در نظر گرفته شده است.

ادامه

هتل میرا پالاس آنکارا Meyra Palace Ankara

هتل میرا پالاس آنکارا Meyra Palace Ankara

4

در مجموع 3 رستوران و 3 کافه در هتل میرا پالاس آنکارا برای رفاه حال مهمانان تعبیه شده است. مهمانان هتل میرا پالاس آنکارا می توانند روزشان را با یک صبحانه مفصل به سبک سلف سرویس در این هتل آغاز کنند و ناهار و شامشان را نیز در رستوران منویی هتل میرا پالاس آنکارا میل کنند.

ادامه

هتل وارویک آنکارا Warwick Hotel Ankara

هتل وارویک آنکارا Warwick Hotel Ankara

4

در هتل وارویک آنکارا 32 اتاق مهمان وجود دارد. اتاق های هتل وارویک آنکارا به زیبایی دیزاین شده اند و انواع مبلمان کلاسیک و مدرن در آن ها تعبیه شده است. هر کدام از اتاق های هتل وارویک آنکارا در مقابل صدا عایق سازی شده اند و مجهز به یک تلویزیون ال سی دی و سیستم تهویه مطبوع هستند. امکان سرو غذا در اتاق های شخصی مهمانان نیز در هتل وارویک آنکارا به صورت 24 ساعته وجود دارد. در هر کدام از اتاق های هتل وارویک آنکارا هم یک حمام شخصی وجود دارد که در آن ها امکاناتی نظیر وسایل بهداشتی رایگان برای رفاه بیشتر حال مهمانان تعبیه شده است.

ادامه

هتل پوینت آنکارا Point Hotel Ankara

هتل پوینت آنکارا Point Hotel Ankara

5

هتل پوینت آنکارا با مرکز خرید تاوروس به اندازه 8 دقیقه پیاده روی، با ساختمان مجلس ملی کبیر ترکیه به اندازه 36 دقیقه پیاده روی، با آنیت کبیر به اندازه 38 دقیقه پیاده روی، با دانشگاه آنکارا به اندازه 45 دقیقه پیاده روی، با موزه تمدن آناتولی 6.6 کیلومتر و با قلعه آنکارا 7 کیلومتر فاصله دارد. ضمنا فرودگاه اسن بوگا آنکارا با ماشین 29 دقیقه با هتل پوینت آنکارا فاصله دارد.

ادامه

هتل هوستون آنکارا Hotel Houston Ankara

هتل هوستون آنکارا Hotel Houston Ankara

4

در هتل هوستون آنکارا 59 اتاق مهمان وجود دارد. اتاق های لوکس هتل هوستون آنکارا در رنگ های نارنجی، آبی و سبز دیزاین شده اند. امکان استفاده از وای فای رایگان نیز برای مهمانان هتل هوستون آنکارا در نظر گرفته شده است. یک میز کار و مواد لازم برای تهیه چای و قهوه نیز در هر کدام از اتاق های هتل هوستون آنکارا تعبیه شده است. هر کدام از اتاق های هتل هوستون آنکارا یک حمام شخصی نیز دارند که به شکل مدرن تجهیز شده اند.

ادامه

هتل سرگا آنکارا Sergah Hotel Ankara

هتل سرگا آنکارا Sergah Hotel Ankara

4

هر روز صبح در هتل سرگا آنکارا یک صبحانه مفصل برای مهمانان سرو می شود. 2 رستوران نیز در هتل سرگا آنکارا تعیه شده است که در آن ها انواع غذاهای ترکی و بین المللی سرو می شود. یک کافه نیز روی بام هتل سرگا آنکارا ساخته شده است که چشم انداز جالبی به شهر دارد.

ادامه

هتل دفنه آنکارا  Dafne Hotel Ankara

هتل دفنه آنکارا Dafne Hotel Ankara

3

در هتل دفنه آنکارا 72 اتاق مهمان وجود دارد. اتاق های هتل دفنه آنکارا دارای حمام شخصی نیز هستند که هر کدامشان سشوار نیز دارند. اتاق های هتل دفنه آنکارا دارای کف مفروش هستند و یک مینی بار و یک فضای نشیمن را در خودشان جای داده اند.

ادامه

هتل موونپیک آنکارا Movenpick Hotel Ankara

هتل موونپیک آنکارا Movenpick Hotel Ankara

5

هر روز صبح در هتل دفنه آنکارا یک صبحانه برای مهمانان سرو می شود و برای وعده های دیگر نیز در رستوران های هتل دفنه آنکارا انواع غذاهای خوشمزه و با کیفیت سرو می شود.

ادامه

هتل آبرو نکاتیبی آنکارا Hotel Abro Necatibey Ankara

هتل آبرو نکاتیبی آنکارا Hotel Abro Necatibey Ankara

3

هتل آبرو نکاتیبی آنکارا در فاصله 2 کیلومتری قلعه آنکارا واقع شده است و کمتر از 3 کیلومتر با مرکز خرید کاروم فاصله دارد. در هتل آبرو نکاتیبی آنکارا یک کانتر 24 ساعته تعبیه شده است و خدماتی نظیر ترانسفر به فرودگاه نیز در آن به مهمانان ارائه می شود. هتل آبرو نکاتیبی آنکارا با موزه مردم شناسی آنکارا به اندازه 13 دقیقه پیاده روی، با ستون جولیان به اندازه 27 دقیقه پیاده روی، با موزه تمدن آناتولی به اندازه 28 دقیقه پیاده روی، با مسجد حاجی بایرام به اندازه 30 دقیقه پیاده روی، با میدان کیزیلای به اندازه 10 دقیقه پیاده روی و با پارک کورتولوس به اندازه 14 دقیقه پیاده روی فاصله دارد. فرودگاه اسن بوگا آنکارا نیز با ماشین حدود 25 دقیقه با هتل آبرو نکاتیبی آنکارا فاصله دارد.

ادامه

هتل لیماک آمباسادور آنکارا Limak Ambassadore Hotel Ankara

هتل لیماک آمباسادور آنکارا Limak Ambassadore Hotel Ankara

4

اتاق های هتل لیماک آمباسادور آنکارا به زیبایی دیزاین شده اند و دلباز و پرنور هستند. هر کدام از اتاق های هتل لیماک آمباسادور آنکارا دارای سیستم تهویه مطبوع هستند و یک تلویزیون ال سی دی نیز دارند. سوئیت های هتل لیماک آمباسادور آنکارا نیز دارای یک فضای نشیمن هستند و دلباز هستند. حمام های شخصی اتاق های هتل لیماک آمباسادور آنکارا نیز دارای امکاناتی نظیر سشوار و وسایل بهداشتی رایگان هستند.

ادامه