پیشنهادات ویژه

خرید آنلاین

شرایط اقساط

آسان و ارزان خرید کنید .

با خرید آنلاین از کیان سفر؛ سریع، راحت و ارزان سفر کنید .

خرید تورهای قسطی آسان‌تر از همیشه

کلیک کنید !

هتل پینتا پارک دلوکس مارماریس 4 ستاره Pineta Park Deluxe Hotel Marmaris

در هتل پینتا پارک دلوکس مارماریس 2 رستوران و 5 کافه هم تعبیه شده است تا مهمانان این هتل کم و کاستی را در تور مارماریس تجربه نکنند و بتوانند اقامت مفرحی را در هتل پینتا پارک دلوکس مارماریس تجربه کنند.

هتل پینتا پارک دلوکس مارماریس

هتل پینتا پارک دلوکس مارماریس یک هتل 4 ستاره است که در منطقه آرموتالان مارماریس قرار گرفته است و یکی از بهترین هتل های مارماریس به حساب می آید. این هتل 230 اتاق مهمان و انواع و اقسام امکانات رفاهی و تفریحی را در خود جای داده است.

اتاق های هتل پینتا پارک دلوکس مارماریس دارای امکاناتی نظیر سیستم تهویه مطبوع، مینی بار، یخچال، گاوصندوق، تلویزیون و حمام شخصی هستند و با وسایل بهداشتی رایگان و سشوار تجهیز شده اند.

امکانات تفریحی هتل پینتا پارک دلوکس مارماریس شامل استخر سرپوشیده و استخر روباز می شود. از این گذشته، در هتل پینتا پارک دلوکس مارماریس امکاناتی مثل مرکز سلامتی نیز تعبیه شده است و انواع خدمات از خشک شویی گرفته تا نگهداری از کودک در این هتل به مهمانان آفر داده می شود.

از طرفی برای کودکان نیز امکانات تفریحی مطلوبی در هتل پینتا پارک دلوکس مارماریس تعبیه شده است که از جمله آن ها می توان به استخر مخصوص کودکان، زمین بازی مخصوص کودکان و کلاب تفریحی مخصوص کودکان اشاره کرد.

ضمنا در هتل پینتا پارک دلوکس مارماریس 2 رستوران و 5 کافه هم تعبیه شده است تا مهمانان این هتل کم و کاستی را در تور مارماریس تجربه نکنند و بتوانند اقامت مفرحی را در هتل پینتا پارک دلوکس مارماریس تجربه کنند.

هتل پینتا پارک دلوکس مارماریس با ساحل مارماریس به اندازه 7 دقیقه پیاده روی فاصله دارد و چندین پارک آبی در نزدیکی آن قرار گرفته اند. برای مثال پارک آبی آکوا دریم به اندازه 17 دقیقه پیاده روی، پارک آبی آتلانتیس به اندازه 20 دقیقه پیاده روی، پارک آبی مارماریس به اندازه 5 دقیقه پیاده روی و دلفیناریوم مارماریس به اندازه 22 دقیقه پیاده روی با هتل پینتا پارک دلوکس مارماریس فاصله دارند. ضمنا تعدادی مرکز خرید هم در نزدیکی هتل پینتا پارک دلوکس مارماریس وجود دارند که از جمله آن ها می توان به مرکز خرید بلو پورت (فاصله با هتل به اندازه 25 دقیقه پیاده روی) و مرکز خرید مال مارین (فاصله به اندازه 29 دقیقه پیاده روی) اشاره کرد. پنجشنبه بازار مارماریس نیز به اندازه 37 دقیقه پیاده روی با هتل پینتا پارک دلوکس مارماریس فاصله دارد و فرودگاه دالامان نیز حدودا با ماشین 97 دقیقه با این هتل در مارماریس فاصله دارد.

آدرس: ترکیه، مارماریس، آرموتالان

https://goo.gl/maps/FvrFjw9TS7iLriip7

  • تورهای مرتبط
  • مقالات مرتبط
  • گالری
در حال حاضر مطلب مرتبط با این محصول موجود نیست.