پیشنهادات ویژه

خرید آنلاین

شرایط اقساط

آسان و ارزان خرید کنید .

با خرید آنلاین از کیان سفر؛ سریع، راحت و ارزان سفر کنید .

خرید تورهای قسطی آسان‌تر از همیشه

کلیک کنید !

هتل کارمیر ریزورت آنتالیا - Karmir Resort Antalya

297 اتاق در هتل کارمیر ریزورت آنتالیا برای اقامت مهمانان در نظر گرفته شده است. اتاق های هتل کارمیر ریزورت آنتالیا دارای سیستم تهویه مطبوع هستند و یک بالکن نیز دارند.

هتل کارمیر ریزورت آنتالیا

هتل کارمیر ریزورت آنتالیا یک هتل 5 ستاره است که در منطقه کمر آنتالیا واقع شده است و از پرفروش ترین هتل های منطقه کمر آنتالیا به حساب می آید. هتل کارمیر ریزورت آنتالیا در زمینی به مساحت 18،000 متر مربع واقع شده است و کمتر از 100 متر با ساحل شخصیش فاصله دارد. در ساحل شخصی هتل کارمیر ریزورت آنتالیا یک سری چترهای سایه بان تعبیه شده است تا مهمانان بتوانند در ساحل آن ساعتی را با آرامش کامل سپری کنند. در هتل کارمیر ریزورت آنتالیا یک استخر شنای سرباز و یک مرکز اسپای گسترده وجود دارد که این مرکز اسپا شامل یک حمام ترکی، سونا، جکوزی و باشگاه ورزشی می شود و در آن انواع خدمات ماساژهای درمانی به مهمانان هتل کارمیر ریزورت آنتالیا ارائه می شود. دسترسی به وای فای رایگان نیز در مکان های عمومی هتل کارمیر ریزورت آنتالیا برای مهمانان مهیا شده است.

297 اتاق در هتل کارمیر ریزورت آنتالیا برای اقامت مهمانان در نظر گرفته شده است. اتاق های هتل کارمیر ریزورت آنتالیا دارای سیستم تهویه مطبوع هستند و یک بالکن نیز دارند. امکانات اتاق های هتل کارمیر ریزورت آنتالیا شامل یک مینی بار، یک تلویزیون صفحه تخت با کانال های ماهواره ای می شود. اتاق های هتل کارمیر ریزورت آنتالیا هر کدامشان یک حمام شخصی نیز دارند که درون آن ها یک دوش، سشوار و وسایل بهداشتی رایگان تعبیه شده است. در هر کدام از واحدهای هتل کارمیر ریزورت آنتالیا یک گاوصندوق نیز تعبیه شده است.

مهمانان هتل کارمیر ریزورت آنتالیا می توانند انواع غذاهای ترکی و بین المللی را در رستوران های مختلف هتل میل کنند. آن ها می توانند غذایشان را در رستوران اصلی سلف سرویس هتل یا در رستوران عثمانی هتل و یا در رستوران ایتالیایی آن میل کنند. همچنین می توانند خوراکی های میان وعده شان را در کافه کنار استخر، قنادی، پایگاه های بستنی، کاقه ها، بوفه سلامتی و بوفه مخصوص کودکان میل کنند. در کل مهمانان هتل کارمیر ریزورت آنتالیا برای خوردن غذاها و خوراکی های خوشمزه، انتخاب های زیادی در این هتل پیش رو دارند.

در هتل کارمیر ریزورت آنتالیا برنامه های تفریحی زیادی در طول روز برای مهمانان تدارک دیده می شود. گذشته از این مهمانان می توانند مشغول بازی هایی نظیر پینگ پنگ، دارت و بیلیارد شوند و یا در زمین تنیس مجموعه هتل کارمیر ریزورت آنتالیا به تفریح بپردازند.

اعضای کوچکتر خانواده نیز می توانند در استخر مخصوص کودکان، زمین بازی مخصوص کودکان و یا کلاب مخصوص کودکان تفریح کنند و آن ها نیز اقامت مفرحی را در هتل کارمیر ریزورت آنتالیا تجربه کنند.

گفتنی است که مرکز کمر 9 کیلومتر و مرکز شهر آنتالیا 30 کیلومتر با هتل کارمیر ریزورت آنتالیا فاصله دارند. هتل کارمیر ریزورت آنتالیا با داینوپارک آنتالیا به اندازه 32 دقیقه پیاده روی، با خیابان لیمان 7.8 کیلومتر، با کمر مارینا (تفرجگاه ساحلی کمر) 8.5 کیلومتر، با پارک نوماد 8.7 کیلومتر، با پارک ساحلی بلدیبی 9.1 کیلومتر، با موزه فاسلیس 20.3 کیلومتر و با بندر تجاری آنتالیا 23.3 کیلومتر فاصله دارد. فرودگاه آنتالیا نیز در فاصله 40 کیلومتری هتل کارمیر ریزورت آنتالیا قرار گرفته است و مهمانان هتل کارمیر ریزورت آنتالیا می توانند در صورت تمایل از خدمات ترانسفر هتل به فرودگاه و بالعکس نیز بهره ببرند.

آدرس: ترکیه، آنتالیا، کمر، محله جمهوریت

https://goo.gl/maps/qmPFDPBNR7mTYvcbA

  • تورهای مرتبط
  • مقالات مرتبط
  • گالری
در حال حاضر مطلب مرتبط با این محصول موجود نیست.