پیشنهادات ویژه

خرید آنلاین

شرایط اقساط

آسان و ارزان خرید کنید .

با خرید آنلاین از کیان سفر؛ سریع، راحت و ارزان سفر کنید .

خرید تورهای قسطی آسان‌تر از همیشه

کلیک کنید !

هتل گرانادا لاکچری بلک آنتالیا Granada Luxury Belek Antalya

هتل گرانادا لاکچری بلک آنتالیا به اندازه 26 دقیقه پیاده روی با دلفیناریوم تروی و به اندازه 32 دقیقه پیاده روی با مسجد بلک فاصله دارد. کلاب های گلف متعددی نیز در نزدیکی هتل گرانادا لاکچری بلک آنتالیا وجود دارد که از 4 تا 12 کیلومتر با این هتل فاصله دارند و مهمانان به راحتی می توانند به آن ها دسترسی پیدا کنند.

هتل گرانادا لاکچری بلک آنتالیا

هتل گرانادا لاکچری بلک آنتالیا یک هتل 5 ستاره است که با توجه به نیازهای کودکان طراحی و ساخته شده است و امکانات رفاهی و تفریحی خاصی برای کودکانتان در آن تدارک دیده شده است. در هتل گرانادا لاکچری بلک آنتالیا دو کلاب مخصوص کودکان بین 4 تا 16 سال تعبیه شده است و یک شهربازی نیز در آن وجود دارد که برای بازی کودکان عالی است. این شهربازی شامل یک پارک آبی هم می شود که وجود آن تفریح و سرگرمی کودکانتان در هتل گرانادا لاکچری بلک آنتالیا را تضمین می کند.

مینی کلاب هتل گرانادا لاکچری بلک آنتالیا با وسایل بازی تجهیز شده است و انواع تفریحات خلاقانه روزانه در آن تدارک دیده می شود. یک سری سرویس جالب نظیر خدمات نگهداری از کودک نیز در صورت درخواست والدین در ازای پرداخت هزینه به خانواده ها آفر داده می شود. صندلی مخصوص غذای کودک و وان کودک نیز به صورت رایگان در اختیار والدین گرامی می گیرد. امکانات دیگر هتل گرانادا لاکچری بلک آنتالیا برای کودکان شامل بطری گرم کننده آب و مخلوط کن برای درست کردن غذای روزانه کودکان است که والدین می توانند در صورت تمایل از آن ها بهره ببرند.

در مجموع 10 استخر روباز و 2 استخر سرپوشیده در هتل گرانادا لاکچری بلک آنتالیا تعبیه شده است و هیچ کم و کاستی از نظر امکانات تفریحی در آن احساس نمی شود.

در هتل گرانادا لاکچری بلک آنتالیا 872 اتاق برای اقامت مهمانان در نظر گرفته شده است. اتاق های هتل گرانادا لاکچری بلک آنتالیا دارای سیستم تهویه مطبوع هستند و یک تلویزیون، یک گاوصندوق و یک مینی بار را در خود جای داده اند. هر کدام از اتاق های هتل گرانادا لاکچری بلک آنتالیا دارای بالکن نیز هستند و شما می توانید از هوای تازه مدیترانه ای در بالکن اتاق خود بهره ببرید. یک حمام شخصی نیز در اتاق های هتل گرانادا لاکچری بلک آنتالیا تعبیه شده است تا رفاه کاملی در اتاق هایتان در هتل گرانادا لاکچری بلک آنتالیا داشته باشید.

در مجموع 4 رستوران و 3 کافه در هتل گرانادا لاکچری بلک آنتالیا تعبیه شده است تا مهمانان با هر ذائقه ای که دارند بتوانند غذای مورد علاقه شان را در این هتل میل کنند. رستوران های هتل گرانادا لاکچری بلک آنتالیا نیز بسیار متنوع هستند. یک رستوران منویی و یک رستوران سلف سرویس در هتل گرانادا لاکچری بلک آنتالیا تعیه شده است و شما می توانید انواع غذاهای خوشمزه را در آن ها میل کنید. در کافه های هتل گرانادا لاکچری بلک آنتالیا نیز انواع خوراکی های میان وعده خوشمزه سرو می شود.

امکان استفاده از پارکینگ رایگان برای مهمانان هتل گرانادا لاکچری بلک آنتالیا در نظر گرفته شده است. از طرفی مهمانان می توانند در هتل گرانادا لاکچری بلک آنتالیا به وای فای نیز دسترسی داشته باشند. یک سرویس نیز به صورت مرتب مهمانان هتل گرانادا لاکچری بلک آنتالیا را به ساحل شخصی هتل می برد و این گونه مهمانان می توانند دسترسی راحتی به ساحل داشته باشند.

نزدیک ترین فرودگاه به هتل گرانادا لاکچری بلک آنتالیا، فرودگاه آنتالیا است که 34 کیلومتر با این هتل فاصله دارد. امکان اجاره ماشین و درخواست سرویس ترانسفر هتل گرانادا لاکچری بلک آنتالیا به فرودگاه و بالعکس نیز برای مهمانان هتل گرانادا لاکچری بلک آنتالیا در نظر گرفته شده است که البته هر دوی این ها شامل هزینه اضافه می شوند.

هتل گرانادا لاکچری بلک آنتالیا به اندازه 26 دقیقه پیاده روی با دلفیناریوم تروی و به اندازه 32 دقیقه پیاده روی با مسجد بلک فاصله دارد. کلاب های گلف متعددی نیز در نزدیکی هتل گرانادا لاکچری بلک آنتالیا وجود دارد که از 4 تا 12 کیلومتر با این هتل فاصله دارند و مهمانان به راحتی می توانند به آن ها دسترسی پیدا کنند.

آدرس: ترکیه، آنتالیا، منطقه بلک، خیابان جمهوریت

https://goo.gl/maps/jLPnPdJhKSwuvu687

  • تورهای مرتبط
  • مقالات مرتبط
  • گالری
در حال حاضر مطلب مرتبط با این محصول موجود نیست.