پیشنهادات ویژه

خرید آنلاین

شرایط اقساط

آسان و ارزان خرید کنید .

با خرید آنلاین از کیان سفر؛ سریع، راحت و ارزان سفر کنید .

خرید تورهای قسطی آسان‌تر از همیشه

کلیک کنید !

هتل گرند اوزتانیک استانبول-Grand Oztanik Hotel Istanbul

هتل گرند اوزتانیک استانبول یک هتل 4 ستاره است که منطقه تکسیم استانبول واقع شده است

هتل گرند اوزتانیک استانبول یک هتل 4 ستاره است که منطقه تکسیم استانبول واقع شده است. هتل گرند اوزتانیک استانبول به اندازه 5 دقیقه پیاده روی با خیابان سرزنده استقلال فاصله دارد. میدان تکسیم به اندازه 5 دقیقه پیاده روی با هتل گرند اوزتانیک استانبول فاصله دارد. کاخ دلمه باغچه به اندازه 20 دقیقه پیاده روی، برج گالاتا به اندازه 27 دقیقه پیاده روی، مرکز خرید جواهر استانبول به اندازه 39 دقیقه پیاده روی و برج گالاتا به اندازه 38 دقیقه پیاده روی با هتل گرند اوزتانیک استانبول فاصله دارد. از طرفی بیمارستان آجیبادم استانبول به اندازه 6 دقیقه پیاده روی، مرکز فرهنگی آتاتورک به اندازه 8 دقیقه پیاده روی و پارک تکسیم گزی نیز به اندازه 6 دقیقه پیاده روی با هتل گرند اوزتانیک استانبول فاصله دارد. فرودگاه بزرگ استانبول با ماشین به اندازه 39 دقیقه و فرودگاه صبیحه گوکچن به اندازه 42 دقیقه با هتل گرند اوزتانیک استانبول فاصله دارند.

یک کلاب سلامتی در هتل گرند اوزتانیک استانبول وجود دارد. مهمانان هتل گرند اوزتانیک استانبول می توانند در استخر سرپوشده کلاب سلامتی هتل و یا در حمام سنتی ترکی آن ریلکس کنند. همچنین می توانند از خدمات ماساژ مرکز اسپای هتل گرند اوزتانیک استانبول بهره ببرند و آرامش بگیرند. با اقامت در هتل گرند اوزتانیک استانبول می توانید روزتان را با یک صبحانه مفصل سلف سرویس شروع کنید. برای وعده های دیگر نیز می توانید به یکی دیگر از رستوران های هتل گرند اوزتانیک استانبول مراجعه کنید و از داخل منوی آن یک غذای خوشمزه سفارش دهید. جالب است که بدانید ناهار و یا صبحانه را در تخت خوابتان در اتاق شخصیتان نیز می توانید میل کنید، کافی است که در خواست خود را به کانتر پذیرش هتل گرند اوزتانیک استانبول بدهید. از طرفی می توانید در کافه هتل گرند اوزتانیک استانبول یک بستنی، کیک و یا بیسکوئیت های خوشمزه میل کنید و خستگی روزتان را از تنتان بیرون کنید. یک کانتر تور نیز در هتل گرند اوزتانیک استانبول وجود دارد که برای مهمانان گشت های شهری جالبی برگزار می کند.

در هتل گرند اوزتانیک استانبول در مجموع 193 اتاق برای مهمانان در نظر گرفته شده است. اتاق های هتل گرند اوزتانیک استانبول دارای سیستم تهویه مطبوع هستند و با رنگ های گرم و مبلمان چوبی دکور شده اند. همه اتاق های هتل گرند اوزتانیک استانبول با یک مینی بار، تلویزیون ال سی دی، تجهیزات لازم برای تهیه چای و قهوه و یک سبد میوه رایگان تجهیز شده اند و حمام های شخصیشان نیز با یک وان تجهیز شده اند و امکاناتی نظیر وسایل بهداشتی رایگان را در خود جای داده اند. اتاق های هتل گرند اوزتانیک استانبول دسترسی رایگان به اینترنت نیز دارند و بعضی از آن ها به دریا و شهر استانبول چشم انداز جالبی دارند.

اقامت در هتل گرند اوزتانیک استانبول برای آن دسته از توریستانی که علاقه به اقامت در نزدیکی خیابان استقلال و میدان تکسیم دارند و می خواهند بیشتر زمانشان را به خرید و گشت و گذار در منطقه سرزنده استانبول اختصاص دهند، گزینه مناسبی است.

آدرس: ترکیه، استانبول، منطقه بی اوغلو

https://goo.gl/maps/haTHx8hxViFqHnv68

  • تورهای مرتبط
  • مقالات مرتبط
  • گالری
در حال حاضر مطلب مرتبط با این محصول موجود نیست.