پیشنهادات ویژه

خرید آنلاین

شرایط اقساط

آسان و ارزان خرید کنید .

با خرید آنلاین از کیان سفر؛ سریع، راحت و ارزان سفر کنید .

خرید تورهای قسطی آسان‌تر از همیشه

کلیک کنید !

هتل گرند پارک بدروم Grand Park Bodrum Hotel

یک باشگاه ورزشی نیز در هتل گرند پارک بدروم تعبیه شده است که فضای خوبی برای انجام تمرینات روزانه دارد. یک کلاب مخصوص کودکان و یک زمین بازی نیز در هتل گرند پارک بدروم وجود دارد که باب میل کودکان برای تفریح هستند.

هتل گرند پارک بدروم

هتل گرند پارک بدروم یک هتل 5 ستاره است که یک ساحل شخصی 275 متری دارد و گذشته از این سه استخر شنا را هم در خود جای داده است و این بدین معنی است که امکانات تفریحی لازم در آن برای گذراندن یک تعطیلات ساحلی به یادماندنی مهیا شده است. انواع خدمات اسپا نیز در هتل گرند پارک بدروم به مهمانان آفر داده می شود و دسترسی به وای فای رایگان نیز در اماکن عمومی هتل گرند پارک بدروم برای مهمانان مقدور گشته است.

223 اتاق در هتل گرند پارک بدروم وجود دارد. همه اتاق های هتل گرند پارک بدروم یک بالکن شخصی دارند و بعضی از آن ها به دریا هم چشم انداز دارند. اتاق های هتل گرند پارک بدروم یک تلویزیون با کانال های ماهواره ای، یک مینی بار و یک حمام شخصی تعبیه شده است.

یک باشگاه ورزشی نیز در هتل گرند پارک بدروم تعبیه شده است که فضای خوبی برای انجام تمرینات روزانه دارد. یک کلاب مخصوص کودکان و یک زمین بازی نیز در هتل گرند پارک بدروم وجود دارد که باب میل کودکان برای تفریح هستند.

در هتل گرند پارک بدروم صبحانه رایگان برای مهمانان سرو می شود و برای وعده های دیگر نیز مهمانان هتل گرند پارک بدروم می توانند غذاهایشان را در رستوران های دیگر هتل میل کنند.

ساحل شخصی که در هتل گرند پارک بدروم وجود دارد، یک ساحل مجهز است و مهمانان می توانند انواع ورزش های آبی مهیج را در آن تجربه کنند. همچنین می توانند زمانشان را در استخرهای روباز و سرپوشیده هتل گرند پارک بدروم سپری کنند. کودکان هم می توانند در استخر مخصوص کودکان مشغول تفریح شوند. از طرفی مهمانان هتل گرند پارک بدروم می توانند انواع خدمات ماساژ را در هتل گرند پارک بدروم دریافت کنند و اینگونه آرامش سفرشان را تکمیل کنند.

هتل گرند پارک بدروم با ساحل سان ست به اندازه 35 دقیقه پیاده روی، با جزیره رابیت 3.9 کیلومتر، با ساحل کمل 12.2 کیلومتر، با پارک آبی ددمان بدروم 12.9 کیلومتر، با مرکز خرید میدتاون 14.5 کیلومتر و با ساحل بیتز 15.8 کیلومتر فاصله دارد. فرودگاه میلاس بدروم نیز با ماشین حدود 51 دقیقه با هتل گرند پارک بدروم فاصله دارد.

آدرس: ترکیه، بدروم، تورگوتریس

https://goo.gl/maps/P6jz2SRCZtT5NwaB6

  • تورهای مرتبط
  • مقالات مرتبط
  • گالری
در حال حاضر مطلب مرتبط با این محصول موجود نیست.