پیشنهادات ویژه

خرید آنلاین

شرایط اقساط

آسان و ارزان خرید کنید .

با خرید آنلاین از کیان سفر؛ سریع، راحت و ارزان سفر کنید .

خرید تورهای قسطی آسان‌تر از همیشه

کلیک کنید !

هر آنچه باید درباره نمایشگاه گلفود دبی 2020 بدانید

نمایشگاه گلفود دبی یکی از خاص ترین و البته بزرگترین رویدادهای نمایشگاهی دبی است. این نمایشگاه هر ساله با موضوع صنایع غذایی و هر آنچه به صنایع غذایی مربوط می شود، در دبی برگزار می شود و امسال هم مثل هر سال قرار است که جهانیان را با غرفه های گوناگونش در حوزه صنایع غذایی شگفت زده کند. قرار است که امسال بیست و پنجمین نمایشگاه گلفود دبی با عظمت و شکوه هرچه تمام تر برپا شود و امسال هم مثل هر سال، گام موثری در روند پیشرفت صنایع غذایی جهان بردارد. جالب است که بدانید امسال نمایشگاه گلفود دبی 2020 بر اساس یک سوال بزرگ برپا می شود و آن سوال این است که "چرا ما نیاز داریم که نگاهمان را به صنایع غذایی تغییر بدهیم؟" با ما همراه باشید تا بیشتر شما را با نمایشگاه گلفود دبی 2020 آشنا کنیم و به شما بگوییم که دقیقا در این نمایشگاه جهانی چه خبر است.

کیان سفر

تم نمایشگاه گلفود دبی 2020

همان طور که گفته شد، اصلی ترین موضوعی که قرار است در نمایشگاه گلفود دبی 2020 به آن پرداخته شود، موضوع باز اندیشی به صنایع غذایی است. قرار است که امسال نمایشگاه گلفود دبی با نگاه به آینده برگزار شود و در آن درباره اهمیت تغییر شیوه تولیدات صنایع مواد غذایی بحث شود. جالب است که بدانید چندین و چند دلیل باعث شده است که مدیران صنایع غذایی مجبور شوند که نگرششان را نسبت به تولیدات مواد غذایی تغییر دهند. یکی از این دلایل این است که مصرف کنندگان ذهنیت جدیدی به سلامتی و همین طور تاثیراتی که تولیدات مواد غذایی بر پایداری محیط زیست می گذارند، پیدا کرده اند. از آن طرف دولت ها قوانین پیچیده ای برای تامین مواد اولیه غذایی وضع کرده اند و از سویی دیگر سرعت پیشرفت تکنولوژی به شکل سرسام آوری زیاد شده است و همه این ها باعث شده است که رقابت در زمینه تولیدات مواد غذایی بیشتر و بیشتر شود و تولید کنندگان مجبور شوند که مدام محصولات جدیدتر و نوآورانه تری را تولید و عرضه کنند. در این میان، این سوال پیش می آید که چگونه در این بازاری که اوضاعش در چند سال اخیر متحول شده است، تولیدکنندگان می توانند سر پا بمانند و چگونه استارت آپ ها می توانند با نوآوری های خاصشان، از پس این تغییرات بر بیایند.

کیان سفر

تاریخ برگزاری نمایشگاه گلفود دبی 2020

نمایشگاه گلفود دبی 2020 از تاریخ 16 تا 20 فوریه 2020 (27 بهمن تا 1 اسفند 1398) در مرکز تجارت جهانی دبی برگزار می شود و قرار است که علی رغم هر سال، به جای 4 روز در 5 روز متوالی برقرار باشد. توصیه ما به شما این است که اگر فکر می کنید شرکت در این نمایشگاه به شما در رونق کسب و کارتان کمک می کند، به هیچ عنوان فرصت شرکت در آن را از دست ندهید و حتما هر طور که شده، در تور دبی ویژه نمایشگاه گلفود دبی شرکت کنید.

درباره شرکت کنندگان نمایشگاه گلفود دبی

هر سال حدود 4،800 تا 5،000 شرکت مربوط به صنایع غذایی در این نمایشگاه شرکت می کنند و با برپایی غرفه در این نمایشگاه، تازه ترین های صنعت مواد غذایی را به دید جهانیان می رسانند. جالب است که بدانید شمار شرکت کنندگان این نمایشگاه در سال گذشته یعنی نمایشگاه گلفود دبی 2019، به 100،000 نفر هم رسید و این نشان می دهد که نمایشگاه گلفود دبی یکی از معتبرترین نمایشگاه های صنایع غذایی دنیاست. جالب است که بدانید این نمایشگاه مانند بستری است که به شرکت کنندگان اجازه می دهد که هم با تازه ترین محصولات غذایی روز دنیا آشنا شوند و هم با کسانی که در راس صنایع غذایی دنیا هستند و به عنوان بهترین تولیدکنندگان و بهترین سرمایه گذاران حوزه صنایع غذایی شناخته می شوند، ملاقات داشته باشند. همچنین برای آن ها شرایطی را فراهم می کند تا بتوانند درباره ایده های جدیدشان در زمینه صنایع غذایی به بحث و گفتگو بنشینند و ارتباطات کاری موثر در زمینه صنایع غذایی شکل دهند. با این حساب می توانیم بگوییم که اگر شما هم کسب و کاری در زمینه صنایع غذایی دارید و یا اگر ایده ای در سر دارید و فکر می کنید اگر سرمایه گذار خوبی برای خودتان پیدا کنید، کسب و کارتان رونق می گیرد، شرکت در این نمایشگاه همان چیزی است که به آن نیاز دارید!

کیان سفر

  • تورهای مرتبط
  • مقالات مرتبط
  • گالری
در حال حاضر مطلب مرتبط با این محصول موجود نیست.