پیشنهادات ویژه

خرید آنلاین

شرایط اقساط

آسان و ارزان خرید کنید .

با خرید آنلاین از کیان سفر؛ سریع، راحت و ارزان سفر کنید .

خرید تورهای قسطی آسان‌تر از همیشه

کلیک کنید !

هزینه های سفر به سیشل

سیشل به قدری زیباست که خیلی از افراد با تماشای مناظر آن است که می توانند بهشت را متصور شوند! این کشور جزیره ای به قدری مناظر زیبایی دارد که به نظر می رسد تصاویرش غیر واقعی هستند و خیلی از افراد مشهور به سفر به سیشل علاقه نشان می دهند. معمولا وقتی صحبت از زیبایی بی حد و حصر سیشل می شود، برای توریستان سوال پیش می آید که سفر به چنین جزیره چقدر هزینه دارد و آیا هر کسی می تواند از پس هزینه های سفر به سیشل بربیاید یا خیر! شاید بتوان گفت که این سوال یکی از رایج ترین سوال های توریستان درباره سفر به سیشل است و به همین دلیل هم ما تصمیم گرفتیم که این سوال را به شما پاسخ دهیم. به هر حال اگر سوال شما هم این است که هزینه سفر به سیشل، چقدر است؛ این مطلب را بخوانید تا به جواب سوالات خود درباره هزینه های سفر به سیشل برسید. پس یک ماشین حساب دست بگیرید و بیایید با هم هزینه های سفر به سیشل را محاسبه کنیم!

هزینه اقامت در سیشل

سیشل 115 جزیره مختلف دارد. اگر بخواهید در جزایر اصلی سیشل اقامت داشته باشید، باید حدود 2،500 روپیه سیشل را به ازای هر شب اقامت در هتل کنار بگذارید. البته می توانید هتل های ارزان با حدود قیمتی شبی 1،300 روپیه سیشل نیز در سیشل پیدا کنید.

البته راه بهتر از آن هم این است که یک تور سیشل برای خود رزرو کنید تا رزرو هتل هم برایتان در پکیج تور جای گرفته شود تا هم سفر به سیشل برایتان به صرفه تر تمام شود و هم با خیال راحت تری راهی سیشل شوید.

کیان سفر

هزینه خورد و خوراک در سیشل

اگر از رستوران های هتل های سیشل صرف نظر کنید و به دنبال غذای ارزان در سیشل باشید، می توانید هر وعده غذایی خود را با حدود 175 روپیه سیشل بگذرانید. اگر هم به دنبال یک غذای شیک تر و خوشمزه تر هستید، می توانید با حدود 400 روپیه سیشل در یک رستوران لوکس در سیشل غذا بخورید و از خدمات خاص تری استفاده کنید. قیمت غذاهای فست فودی نیز در جزایر سیشل حدود 120 روپیه سیشل است. اگر هم بخواهید که خودتان غذای خودتان را در سیشل درست کنید، باید انتظار این را داشته باشید که هر هفته حداقل 1،000 روپیه سیشل را خرج مواد اولیه غذایی کنید. در این صورت بهتر است که بدانید قیمت مرغ، سبزیجات، میوه و برنج در سیشل به نسبت ارزان است و شما می توانید به راحتی از عهده هزینه های آن در تور سیشل بربیایید.

کیان سفر

هزینه تردد در سیشل

در جزایر سیشل مرسوم است که اکثر توریستان با دوچرخه در جزیره گشت و گذار می کنند. شما می توانید به راحتی با پرداخت هزینه ای بین 140 تا 420 روپیه سیشل یک دوچرخه را برای یک روز اجاره کنید. البته اجاره ماشین نیز در جزایر سیشل ممکن است که مسلما هزینه های بالاتری (حدود 1،000 روپیه سیشل به ازای هر روز) دارد. این را هم بهتر است بدانید که شما ماشین های اجاره ای را فقط در جزایر اصلی سیشل مثل جزیره ماهی و جزیره پراسلین می توانید پیدا کنید و در جزایر کوچکتر آن خبری از ماشین های اجاره ای نیست. اگر هم بخواهید با قایق های سرعتی بین جزیره ماهی و جزیره پراسلین تردد کنید، باید حدود 900 روپیه سیشل را به ازای هر نفر پرداخت کنید. البته شما با لنج های معمولی هم می توانید این مسیر را با حدود قیمتی 265 روپیه سیشل طی کنید و بدین شکل در هزینه های سفر به سیشل صرفه جویی کنید که البته باید زمان بیشتری (حدود 3 برابر) را روی دریا بگذرانید.

هزینه تفریحات در سیشل

هزینه هر تفریح در سیشل، بسته به اینکه شما چه نوع تفریحی را در سیشل انتخاب می کنید، حدود 700 روپیه سیشل یا حتی بیشتر است. برای مثال هزینه غواصی در سیشل حدود 800 روپیه سیشل است و هر تفریح آبی دیگری نیز چنین حدود قیمتی دارد.

کیان سفر

  • تورهای مرتبط
  • مقالات مرتبط
  • گالری
در حال حاضر مطلب مرتبط با این محصول موجود نیست.