پیشنهادات ویژه

خرید آنلاین

شرایط اقساط

آسان و ارزان خرید کنید .

با خرید آنلاین از کیان سفر؛ سریع، راحت و ارزان سفر کنید .

خرید تورهای قسطی آسان‌تر از همیشه

کلیک کنید !

همه چیز در مورد بزرگترین پارک آبی مدیترانه در آلانیا

پارک آبی واترپلنت آلانیا که در منطقه اوکورجالار واقع شده است و حدودا 30 کیلومتر با مرکز شهر آلانیا فاصله دارد، بزرگترین پارک آبی منطقه مدیترانه است و شما در تور آلانیا می توانید به راحتی به آن دسترسی پیدا کنید و یک روز عالی و مفرح را در پارک آبی واترپلنت آلانیا سپری کنید. پس اگر دلتان می خواهد که یک روز را از صبح تا شب با تفریح و هیجان سپری کنید و تجربه بازی در بزرگترین پارک آبی مدیترانه را داشته باشید، این همان پارک آبی است که به دنبالش هستید! با ما همراه باشید تا شما را بیشتر با پارک آبی واترپلنت آلانیا آشنا کنیم.

درباره پارک آبی واترپلنت آلانیا

پارک آبی واترپلنت آلانیا یا پارک آبی سیاره آب آلانیا با ظرفیت 2،000 نفر یکی از جذاب ترین اماکن تفریحی آلانیا است که در آن همه چیز برای گذراندن یک روز مفرح و مهیج آماده شده است. از سرسره های آبی هیجان انگیز گرفته تا استخر موجی که موجش شما را هم به اوج می برد. البته اگر به دنبال هیجان بیشتر از این حرف ها هستید و سرسره های جذاب و مهیج اغنایتان نمی کند، باید به شما بگوییم که در پارک آبی واترپلنت آلانیا می توانید بانجی جامپینگ را هم تجربه کنید و از یک ارتفاع زیاد سقوط آزاد داشته باشید. جالب است که بدانید یک سری تورها برای شرکت در پارک آبی واترپلنت از آلانیا برگزار می شوند که در صورت تمایل می توانید در آن ها شرکت داشته باشید و از ترانسفر این تورها برای دسترسی از هتل به پارک آبی واترپلنت آلانیا و برگشت به هتلان از این پارک آبی استفاده کنید و از یک سری از خدمات دیگر هم به رایگان استفاده کنید.

کیان سفر

امکانات تفریحی پارک آبی واترپلنت آلانیا

پارک آبی واترپلنت آلانیا بزرگترین پارک آبی منطقه آنتالیا (شهر آنتالیا و شهرهای اطراف آن) به حساب می آید و با توجه به امکانات تفریحی که در خود جای داده است، مناسب برای تفریح همه توریستان با هر سن و سالی است. در پارک آبی واترپلنت آلانیا 24 سرسره آبی وجود دارد که یکی از دیگری جذاب تر هستند. یک سری از این سرسره ها به گونه ای طراحی شده اند که شما به صورت خانوادگی می توانید از آن ها پایین بیایید و هیجان را به بیشترین میزان ممکن در آن ها تجربه کنید. استخر موج پارک آبی واترپلنت آلانیا نیز همیشه محبوب توریستان بوده است و دلیلش هم موج های طبیعی است که در آن ایجاد می شود و صدای خنده و فریاد سرخوشانه توریستان را در محوطه پارک آبی واترپلنت آلانیا پخش می کند. حتی یک استخر کارتونی مخصوص نیز برای کودکان در پارک آبی واترپلنت آلانیا تعبیه شده است که در آن هم سرسره های آبی متنوع و اسباب بازی های مهیج قرار داده شده است تا کودکانتان هم بتوانند در امنیت کامل بازی کنند و از منطقه بازی بزرگسالان دور باشند. البته همان طور که گفته شد، پارک آبی واترپلنت آلانیا برای بزرگسالان هم هیچ کم و کاستی ندارد و مطمئنا شما هم در پایان روز به سختی از این پارک آبی جذاب و هیجان انگیز دل خواهید کند! در پارک آبی واترپلنت آلانیا هم سرسره های آبی خیلی مهیج وجود دارد و هم سرسره های آبی که هیجانشان کمتر است و استفاده از آن ها هیچ ترسی ندارد! به هر حال مسئله این است که شما با هر سلیقه ای که داشته باشید، می توانید در پارک آبی واترپلنت آلانیا سرگرم شوید و یک روز خاطره انگیز را با اعضای خانواده تان در پارک آبی واترپلنت آلانیا در تور آلانیا سپری کنید. اگر خیلی اهل هیجان هستید، به شما توصیه می کنیم که از سرسره سیاهچال پارک آبی واترپلنت آلانیا پایین بیایید و برای لحظه ای حبس شدن نفس در سینه تان را احساس کنید.

کیان سفر

دیگر امکانات پارک آبی واترپلنت آلانیا

در هر زمانی از روز که در پارک آبی واترپلنت آلانیا گرسنه تان شد، می توانید به یکیا ز رستوران ها و کافه های پارک آبی واترپلنت آلانیا بروید و یک ناهار و نوشیدنی خوشمزه میل کنید. همچنین می توانید در قسمت هایی از محوطه پارک آبی واترپلنت آلانیا در زیر نور خورشید و یا در زیر سایه بان ریلکس کنید و خستگی را از تنتان بیرون کنید. حتی یک قسمت نیز در این پارک آبی در آلانیا وجود دارد که از داخل آن می توانید چشم انداز بی نظیری از ساحل آلانیا را تماشا کنید.

کیان سفر

ساعات کاری و هزینه بلیط پارک آبی واترپلنت آلانیا

پارک آبی واترپلنت آلانیا هر روزه در بین ماه های می تا سپتامبر (اواسط اردیبهشت تا اواسط مهر) از ساعت 10 صبح تا 5 بعد از ظهر باز است و شما می توانید با خرید بلیط آن به ارزش 60 لیره یک روز کامل را در این پارک آبی جذاب سپری کنید. توصیه ما به شما این است که حداقل 3 ساعت را در پارک آبی واترپلنت آلانیا سپری کنید تا بتوانید از امکانات تفریحی آن بهره ببرید. البته که اگر زمانتان محدود نباشد و بتوانید کل روز را در پارک آبی واترپلنت آلانیا سپری کنید، بهتر است.

با همه این ها مطمئنا شما هم روز بسیار جذابی را در پارک آبی واترپلنت آلانیا تجربه خواهید کرد و حتما شما هم دوستان و آشنایانتان را به سفر به آلانیا و بازی در این پارک آبی جذاب تشویق خواهید کرد!

کیان سفر

  • تورهای مرتبط
  • مقالات مرتبط
  • گالری
در حال حاضر مطلب مرتبط با این محصول موجود نیست.