پیشنهادات ویژه

خرید آنلاین

شرایط اقساط

آسان و ارزان خرید کنید .

با خرید آنلاین از کیان سفر؛ سریع، راحت و ارزان سفر کنید .

خرید تورهای قسطی آسان‌تر از همیشه

کلیک کنید !

همه چیز درباره سفر ماه عسل به بدروم

چند دهه است که سفر به بدروم بین هنرمندان، خانواده ها و همین طور عشاق و زوج های تازه ازدواج کرده باب شده است. دلیلش هم این است که بدروم حال و هوای عاشقانه جالبی دارد و به خاطر طبیعت زیبا و سواحل خاصش، انتخاب خوبی برای تجربه یک سفر عاشقانه است. اگر شما هم یکی از افرادی هستید که دوست دارید یک سفر عاشقانه را به بدروم تجربه کنید و یا اینکه دلتان می خواهد که ماه عسلتان را در بدروم سپری کنید، به شما توصیه می کنیم که این مطلب را با دقت بخوانید تا با همه چیز درباره سفر ماه عسل به بدروم آشنا شوید.

کیان سفر

بهترین هتل های عاشقانه در بدروم

معمولا کسانی که به عنوان سفر ماه عسل به بدروم سفر می کنند، به دنبال اقامت در یک هتل خاص و ارام هستند. جالب اس تکه بدانید چند دهه است که در خیلی از هتل های بدروم، سوئیت هایی مخصوص زوج های جوان تعبیه شده است تا کسانی که به عنوان ماه عسل به بدروم سفر می کنند، بتوانند تجربه خاص تری را از اقامت در بدروم کسب کنند. این سوئیت ها معمولا چشم انداز خوبی به طلوع و غروب آفتاب دارند، خدمات خاصی دریافت می کنند، جکوزی های بزرگ دارند و دکوراسیونشان هم خاص است. از بهترین هتل های مناسب ماه عسل در بدروم می توان به هتل هایی مثل هتل کیپ بدروم، هتل ماندارین اورینتال بدروم و هتل ریکسوس پرمیوم بدروم اشاره کرد.

هتل کیپ بدروم به خاطر استخرهای داخل ایوانش و همین طور دکوراسیون خاص و جالبش و البته چشم اندازی که سوئیت هایش به دریا دارند، برای سفرهای ماه عسل مناسب به نظر می رسد. از طرفی هتل ماندارین اورینتال بدروم هم به خاطر لاکچری بودن و امکانات رفاهی مطلوبش به عنوان یکی از بهترین هتل های عاشقانه در بدروم شناخته می شود.

از طرفی هتل ریکسوس پرمیوم بدروم هم هتلی است که اتاق ها و سوئیت هایش بسیار لوکس هستند و دیزاین بسیار جالبی دارند و به خاطر همین هم هست که می گویند هتل ریکسوس پرمیوم بدروم یکی از بهترین هتل های بدروم برای زوج های جوان است. جالب است که بدانید حتی کاشی های حمام های اتاق های هتل ریکسوس پرمیوم هم دست ساز هستند و به کوچک ترین جزئیات در دیزاین این هتل توجه شده است.

کیان سفر

بهترین رستوران های عاشقانه بدروم

اگر دوست دارید که یک شب عاشقانه را در یک حیاط شمع کاری شده در وسط یک خانه قدیمی و نوستالژیک یونانی میل کنید، به شما توصیه می کنیم که حتما یکی از وعده های غذاییتان را در رستوران کوجادون بدروم میل کنید. این رستوران در قلب شهر بدروم واقع شده است و منوی بسیار ویژه ای دارد.

یک رستوران عاشقانه دیگر هم در بدروم وجود دارد که با نام مارینا یاشت کلاب شناخته می شود. در این رستوران بهترین آشپزهای بین المللی آشپزی می کنند و از این گذشته، برنامه هایی مثل موزیک زنده در آن اجرا می شود تا زوج های جوان بتوانند ساعت هایی به یادماندنی را در این هتل عاشقانه در بدروم سپری کنند.

گذشته از همه این ها، توصیه ما به شما این است که یکی از شام های عاشقانه سفرتان به بدروم را در خارج از مرکز شهر بدروم میل کنید. به شما توصیه می کنیم که حتما سری به رستوران های خلیج یالیکاواک بدروم بزنید و مطمئن باشید که غذایی که در رستوران های خیابان های سنگفرش شده یالیکاواک می خورید، از همه غذاهای دیگرتان در تور بدروم به یادماندنی تر خواهد شد.

کیان سفر

ایده هایی عاشقانه برای سفر ماه عسل به بدروم

اگر قرار است که ماه عسلتان را در بدروم سپری کنید، به شما توصیه می کنیم که حتما مرکز شهر بدروم را با همدیگر کشف کنید. به شما توصیه می کنیم که حتما از قلعه بدروم دیدن کنید و از چشم انداز شگفت انگیز آن به دریا استفاده کنید. همچنین به شما توصیه می کنیم که از موزه باستان شناسی زیر آب بدروم دیدن کنید و از کشتی های شکسته آن بازدید کنید و داستان های جالب در مورد آن ها را بشنوید.

از این گذشته، به شما توصیه می کنیم که در تور بدروم یک سری برنامه های تفریحی برای بازدید از جاذبه های گردشگری خارج از شهر بدروم نیز تدارک ببینید و برای مثال از شهر باستانی افسوس و همین طور چشمه های آب گرم پاموکاله دیدن کنید.

گذشته از همه این ها، اگر دلتان می خواهد که واقعا سفر عاشقانه ای را در بدروم تجربه کنید، می توانید در تورهای کشتی کروز بدروم هم شرکت کنید و سه شب را روی آب سپری کنید. جالب است که بدانید بدروم یکی از بهترین شهرهای توریستی ترکیه برای قایق سواری است. در بدروم، یک سری قایق وجود دارد که توسط محلی ها ساخته شده اند و شما می توانید در تورهای برگزار شده با این قایق ها و لنج ها شرکت کنید و هم صبحانه، ناهار و شامتان را داخل کشتی میل کنید و هم اینکه زمان هایی را به شنا، استراحت و بازدید از جاذبه های گردشگری میان راهی اختصاص دهید. این تورهای قایقی که از آن ها صحبت می کنیم، به مقصد یک سری از خلیج های ترکیه و همین طور یک سری از جزایر یونان برگزار می شوند و شرکت در آن ها برای سفرهای ماه عسل بسیار مناسب است.

کیان سفر

  • تورهای مرتبط
  • مقالات مرتبط
  • گالری
در حال حاضر مطلب مرتبط با این محصول موجود نیست.