پیشنهادات ویژه

خرید آنلاین

شرایط اقساط

آسان و ارزان خرید کنید .

با خرید آنلاین از کیان سفر؛ سریع، راحت و ارزان سفر کنید .

خرید تورهای قسطی آسان‌تر از همیشه

کلیک کنید !

هیجان انگیزترین تفریحات کامبوج

خیلی از توریستان به کامبوج سفر می کنند تا از معبد انگکور وات، به عنوان بزرگترین بنای مذهبی دنیا و دیگر معابد کامبوج دیدن کنند. درست است که جذابیت این معبدها به عنوان مهمترین جاذبه های گردشگری کامبوج، بسیار زیاد است؛ اما این دلیل نمی شود که شما تمامی زمانتان را به بازدید از معابد کامبوج اختصاص دهید و از دیگر تفریحات تور کامبوج بمانید! با ما همراه باشید تا شما را با هیجان انگیزترین تفریحات کامبوج آشنا کنیم تا شما هم ببینید که جذابیت های کامبوج فقط محدود به معابد رمزآلود و شگفت انگیزش نمی شود.

کیان سفر

گشت زدن در دریاچه تونله ساپ در کامبوج

دریاچه تونله ساپ در شهر زیبای سیم ریپ، یکی از مهمترین جاذبه های گردشگری کامبوج به حساب می آید. با قایق سواری در این دریاچه می توانید به بهترین شکل ممکن با سبک زندگی محلی مردمانی آشنا شوید که در خانه های شناورشان در طول دریاچه زندگی می کنند و زندگیشان را با ماهیگیری و درست کردن سوغاتی و فروش آن ها در بازار شناور می گذرانند. جالب است که بدانید گونه های جانوری و گیاهی اطراف دریاچه نیز در نوع خودشان بی نظیر هستند و انواع و اقسام ماهی، پرندگان، خزندگان و حتی پستانداران در این دریاچه و محوطه اطرافش زندگی می کنند. با این حساب می توان گفت که قایق سواری و گشت زدن در دریاچه تونله ساپ با کشتی کروز، از هیجان انگیزترین تفریحاتی است که می توانید در کامبوج تجربه کنید.

کیان سفر

دوچرخه سواری در کامبوج

دوچرخه سواری در حومه شهر پنوم پن، یکی دیگر از تفریحات جالبی است که می توانید در کامبوج تجربه اش کنید. از این گذشته، شما می توانید با دوچرخه از جاذبه های گردشگری کامبوج مثل معابد باستانی انگکور و روستاهای کوچک کامبوج دیدن کنید و هر وقت که دلتان خواست، دوچرخه تان را متوقف کنید و چند عکس یادگاری با معابد کامبوج، شالیزارهای برنج و طبیعت بی نظیر کامبوج بیندازید. حتی می توانید برای تجربه هیجان بیشتر، به مناطق کوهستانی کامبوج بروید و دوچرخه سواری در کوهستان را در تور کامبوج امتحان کنید. می توانیم به شما این اطمینان را بدهیم که شما هم عاشق دوچرخه سواری در کامبوج می شوید و از هوای مطبوع، تمیز و دلپذیرش و همین طور حال و هوای باستانیش، شگفت زده می شوید.

کیان سفر

کواد سواری در کامبوج

کواد سواری یکی دیگر از هیجان انگیزترین تفریحات تور کامبوج محسوب می شود. در کامبوج شرکت ها و گروه های مختلفی، اقدام به برگزاری تورهای کواد سواری می کنند و انواع تجهیزات مورد نیاز و تورلیدرهای حرفه ای را در اختیار توریستان قرار می دهند تا با کواد سواری، بهترین روز اقامتشان در کامبوج را تجربه کنند. با کواد سواری در کامبوج می توانید گوشه هایی بکر و دنج از کامبوج را کشف کنید و از کنار شالیزارهای دیدنی و معابد فراموش شده کامبوج عبور کنید. جالب است که بدانید تمامی ماشین های این تورها اتوماتیک هستند و راندن آن ها کار بسیار راحتی است. با همه این حرف ها، توصیه ما به شما این است که اگر اهل ماجراجویی هستید و از کسب تجربه های جدید خوشتان می آید، به هیچ عنوان فرصت تجربه کواد سواری را در تور کامبوج از دست ندهید.

کیان سفر

زیپ لاین در کامبوج

اگر شما هم از سرعت و هیجان خوشتان می آید، می توانید زیپ لاین را در تور کامبوج امتحان کنید و در کمال امنیت، پرواز بین درختان را در طبیعت بکر و تماشایی کامبوج تجربه کنید. به جرئت می توان گفت که زیپ لاین مجموعه انگکور، یکی از جالب ترین امکانات تفریحی کامبوج به حساب می آید. به خاطر همین هم توصیه ما به شما این است که حتما سوار زیپ لاین مجموعه انگکور در نزدیکی سیم ریپ شوید و به بازدیدتان از مجموعه تاریخی و باستانی انگکور، چاشنی هیجان را اضافه کنید. مطمئن باشید که با این کار، بازدیدتان از معابد شگفت انگیز انگکور نیز به یادماندنی تر خواهد شد!

کیان سفر

  • تورهای مرتبط
  • مقالات مرتبط
  • گالری
در حال حاضر مطلب مرتبط با این محصول موجود نیست.