پیشنهادات ویژه

خرید آنلاین

شرایط اقساط

آسان و ارزان خرید کنید .

با خرید آنلاین از کیان سفر؛ سریع، راحت و ارزان سفر کنید .

خرید تورهای قسطی آسان‌تر از همیشه

کلیک کنید !

چرا باید برای ماه عسل به گرجستان سفر کنید

گرجستان یک کشور جذاب برای سفر ماه عسل به حساب می آید و همه چیز در آن برای گذراندن یک ماه عسل رویایی موجود است. در گرجستان مناظر طبیعی فوق العاده جذابی وجود دارد، امکانات تفریحی جذابی در آن تعبیه شده است ، غذاهای عالی دارد و مردمان بسیار دوست داشتنی در آن زندگی می کنند و مهمتر از همه جاذبه های گردشگری رومانیتک متعددی در جای جای آن قرار گرفته است و به همین دلیل می توانید به یادماندنی ترین سفر زندگیتان را با محبوب دلتان در تور گرجستان تجربه کنید. اما اگر هنوز درباره انتخاب گرجستان به عنوان مقصد نهاییتان برای سفر ماه عسلتان مطمئن نیستید، بهتر است که این مطلب را بخوانید و بعد تصمیم خود را برای سفر ماه عسل به گرجستان بگیرید.

کیان سفر

امکان سپری کردن اوقاتی به یادماندنی در تور گرجستان

اگر شما و همسرتان هم عاشق کسب تجربه های جدید و قدری هیجان هستید، سفر به گرجستان حتما برایتان جذاب خواهد بود. در گرجستان می توانید انواع و اقسام تفریحات جذاب از طبیعت گردی گرفته تا کمپ کردن در کوهستان های سرسبز، غارنوردی و قایق سواری در آب های خروشان را تجربه کنید. مطمئن باشید که اگر سفر ماه عسلتان با هیجان آمیخته شود، همیشه با یادآوری سفرتان لبخند صورتتان را فرا خواهد گرفت. طبیعت گرجستان به قدری زیبا است که شما می توانید تفریحاتی مثل اسب سواری و سافاری را هم در محیط سرسبز و زیبای گرجستان تجربه کنید و یک ماه عسل رویایی را برای خودتان و همسرتان در تور گرجستان رقم بزنید.

کیان سفر

تفریحات رومانیتک در تور گرجستان

شاید گرجستان به اندازه ونیز، پاریس یا وین به عنوان یک مقصد رومانیتک مشهور نشده باشد، اما با این حال تفریحات رومانتیک زیادی را می توانید در گرجستان تجربه کنید که حال دل خودتان و همسرتان را خوب می کنند.

در شهر قدیمی تفلیس می توانید در خیابان های سنگ فرش شده قدم بزنید و کمی با هم صحبت کنید. می توانید سوار یکی از قطارهای کابلی تفلیس شوید و به بالای کوه متاتسمیندا بروید و سوار چرخ و فلک تفلیس شوید. می توانید در کنار دریاچه های گرجستان قدم بزنید، به دیدار مجسمه زیبا و عاشقانه علی و نینو در باتومی بروید و داستان رومانتیک مربوط به این دو شخصیت معروف را بشنوید. خلاصه این داستان از این قرار است که در سال های بین 1918 تا 1920 میلادی یک پسر آذربایچانه مسلمان عاشق یک دختر مسیحی گرجستان می شود و این مجسمه متحرک را هم با نگاه به این داستان عاشقانه ساخته اند. همچنین می توانید با همدیگر یک روز ساحلی جذاب را در ساحل دریای سیاه سپری کنید و یا به روستاهای کازبگی و جوتا بروید و یک روز عاشقانه را در این روستاهای آرام و زیبا تجربه کنید. در هر صورت می توانید مطمئن باشید که گرجستان پر از جاذبه های گردشگری و مناظر طبیعی و رومانتیک است و شما می توانید هر لحظه از اقامتتان در گرجستان را با احساسات خوب سپری کنید.

کیان سفر

خوردن غذاهای دلچسب در تور گرجستان

مطمئنا با خوردن غذاهای خوشمزه، سفر ماه عسلتان به یادماندنی تر هم می شود. اگر اهل امتحان کردن غذاهای خوشمزه و رستوران گردی باشید، مطمئنا عاشق گرجستان می شوید و در پایان سفر، دل کندن از چنین کشوری با غذاهای خوشمزه اش برایتان سخت می شود. در گرجستان فرصت این را دارید که انواع غذاها و نوشیدنی های خوشزه را میل کنید و هر بار یک طعم جدید را بچشید. اگر هم علاقه تان به غذا بیش از این حرف هاست، می توانید در یک کلاس آشپزی محلی در گرجستان شرکت کنید تا بعدا بتوانید غذاهای گرجستانی را خودتان هم در خانه تان درست کنید و خاطرات سفر ماه عسلتان را بارها و بارها برای خودتان و همسرتان تداعی کنید.

کیان سفر

در پایان سوال این است که کدام شهر گرجستان برای سفر ماه عسل مناسب است؟

اگر شما و همسرتان از اماکن تاریخی خوشتان می آید و دلتان می خواهد که در سفر ماه عسلتان از جاذبه های گردشگری متعددی دیدن کنید و فرصت های مختلفی برای تفریح داشته باشید، سفر به تفلیس برایتان گزینه مناسب تر است. اما اگر به دنبال اقامت در یک شهر ساحلی هستید و هدفتان از سفر ماه عسل، کسب آرامش و فراموش کردن استرس های قبل از مراسم عروسی و ازوداج است، بهتر است که به باتومی سفر کنید و روزهای شاد و هیجان انگیزی را در تور باتومی سپری کنید. البته امکان سفر به هر دو این شهرها در تور ترکیبی تفلیس باتومی نیز وجود دارد. به هر حال اگر انتخاب بین این دو شهر جذاب گرجستان برایتان سخت است، سفر با تور ترکیبی گرجستان انتخاب هوشمندانه ای برایتان خواهد بود.

کیان سفر

  • تورهای مرتبط
  • مقالات مرتبط
  • گالری
در حال حاضر مطلب مرتبط با این محصول موجود نیست.