پیشنهادات ویژه

خرید آنلاین

شرایط اقساط

آسان و ارزان خرید کنید .

با خرید آنلاین از کیان سفر؛ سریع، راحت و ارزان سفر کنید .

خرید تورهای قسطی آسان‌تر از همیشه

کلیک کنید !

گران ترین شهرهای دنیا برای مسافرت

تا به حال این سوال ذهنتان را مشغول کرده که گران ترین شهرهای دنیا برای مسافرت کدام ها هستند؟ تا به حال فکرش را کرده اید که اگر بودجه سفرتان نامحدود بود، کدام شهرهای دنیا را برای سفر انتخاب می کردید؟ با ما همراه باشید تا گران ترین مقاصد گردشگری دنیا را به شما معرفی کنیم.

ابوظبی- امارات متحده عربی

هرچه می گذرد، امارات متحده عربی شهرت بیشتری در جهان پیدا می کند. چراکه امارات متحده عربی در حال تبدیل شدن به یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان است و در میان همه شهرهایش، دبی از بقیه مشهورتر شده است. اما جالب است که بدانید شهر ابوظبی هم هیچ کم و کاستی از دبی ندارد و جذابیت های بی اندازه ای دارد. به همین دلیل هم است که ابوظبی را به عنوان یکی از گران ترین شهرهای دنیا برای مسافرت می شناسند و تخمین زده اند که هزینه ای که هر توریستی به ازای هر شب اقامت در ابوظبی خرج می کند، به طور میانگین 279.22 دلار است. ابوظبی شهری است که از کویر و صحرا به یک شهر زیبا و جذاب تبدیل شده است و در سراسر آن پارک ها و باغ های سرسبز ساخته شده است و به همین خاطر هم هست که ابوظبی را به عنوان شهر باغ ها می شناسند. از طرفی در همه جای ابوظبی آسمان خراش ها و مراکز خرید جذاب ساخته اند و باید این را اعتراف کنیم که هرچه از جذابیت های ابوظبی بگوییم، کم گفته ایم! جالب تر از همه اینکه با وجود اینکه ابوظبی به یک شهر مدرن تبدیل شده است، هنوز هم امکان تجربه گذشته ابوظبی در تور ابوظبی وجود دارد. توریستان با سفر به ابوظبی می توانند سوار شتر شوند و درست مثل افراد قبیله های ابوظبی در گذشته شترسواری کنند. البته این را هم بگوییم که بابت شترسواری در ابوظبی باید 100 دلار بپردازند!

کیان سفر

بارسلون- اسپانیا

در سال 2018 بود که بارسلون توانست رکوردی جهانی به خاطر تعداد بالای مسافران کشتی کروز کسب کند. جالب است که بدانید بارسلون هم یکی از گران ترین مقاصد گردشگری دنیا شناخته می شود و به طور میانگین هر توریستی بابت هر شب اقامت در بارسلون 284.83 دلار هزینه می کند. در واقع دلیل بالا رفتن هزینه های سفر به بارسلون این است که تعداد توریستان بارسلون روز به روز در حال افزایش است. جالب تر از همه اینکه خود اسپانیایی ها خیلی از این بابت راضی نیستند و از اینکه میلیون ها نفر در طول تابستان به شهرشان سرازیر می شوند، خیلی خوشحال نیستند! یک نکته جالب دیگر اینکه خیلی از توریستان با سفر به شهرهای کوچکتر اسپانیا در هزینه های سفرشان به اسپانیا صرفه جویی می کنند و از این گذشته به اقتصاد شهرهای کوچکتر اسپانیا کمک می کنند.

کیان سفر

تورنتو- کانادا

تورنتو را با نام نیویورک کانادا می شناسند، اما قسمت جالب ماجرا این است که خود نیویورکی ها نمی توانند هزینه اقامت در تورنتو را متحمل شوند! تخمین زده شده که هر توریستی با اقامت در تورنتو به طور میانگین به ازای هر شب 293.52 دلار پرداخت می کند. بدین معنا که هر کسی باید حداقل چند صد دلار بابت اقامت در هتل های تورنتو بپردازد و هزینه های دیگری هم بابت گشت و گذار در تورنتو داشته باشد. البته این را هم بگوییم که شما می توانید با راهکارهایی هوشمندانه هزینه های سفرتان به تورنتو را کاهش دهید.

کیان سفر

ادینبورگ- اسکاتلند

ادینبورگ به عنوان پایتخت اسکاتلند یکی از گران ترین شهرهای توریستی دنیا به حساب می آید و میانگین هزینه اقامت در هتل های آن چیزی حدود 230 دلار است! جالب است که بدانید هزینه اقامت در هتل های ادینبورگ از ارزان ترین شهر توریستی جهان یعنی دنپاسار اندونزی 200 دلار بیشتر است! البته مسلم است که هر کسی برای اقامت در ادینبورگ باید هزینه های بیشتری را برای تفریح و ... بپردازد و به همین دلیل هم تخمین زده شده که هزینه اقامت در ادینبورگ اسکاتلند به ازای هر شب به طور میانگین 294.47 دلار است. جالب است که بدانید ادینبورگ به عنوان یکی از 5 شهر برتر جهان برای ارائه خدمات فوریت های پزشکی نیز شناخته می شود. یک نکته جالب دیگر هم اینکه شما هم می توانید سفر ارزانی را به اسکاتلند تجربه کنید، به شرطی که به جای ادینبورگ در یکی دیگر از شهرهای اسکاتلند به نام گلاسگو اقامت کنید. این شهر کمتر از ادینبورگ توریستس است و به همین دلیل هم سفر به آن ارزان تر از سفر به ادینبورگ است.

کیان سفر

اوسلو- نروژ

پایتخت نروژ یعنی اوسلو یکی از گران ترین شهرهای توریستی دنیا است و به همین دلیل هم هر کسی که قصد سفر به آن را می کند، باید حساب بانکی قوی داشته باشد! قیمت غذاهای فست فودی در اوسلو حدود 11 دلار است و قیمت غذا در رستوران های لوکس اوسلو حدود 54 دلار است. این بدین معنی است که اگر شما بخواهید دو نفره یک شام خوب در اوسلو میل کنید، باید حدود 100 دلار هزینه کنید و البته در کنار آن هزینه های دیگری هم در طول روز خواهید داشت. به همین دلیل هم هست که می گویند توریستان برای اقامت در اوسلو به ازای هر شب به صورت میانگین باید 296.43 دلار هزینه کنند. اما به هر حال یک سری از توریستان هم با بودجه های خیلی کمتر از این عازم نروژ می شوند و با اقامت در شهرهای دیگر نروژ در هزینه های سفر خود صرفه جویی می کنند. برای مثال خیلی از افراد به شبه جزیره بیگدوی در نزدیکی نروژ می روند و در آنجا به طور رایگان از سواحل جذاب و همین طور جنگل ها و پارک های زیبا استفاده می کنند.

کیان سفر

  • تورهای مرتبط
  • مقالات مرتبط
  • گالری
در حال حاضر مطلب مرتبط با این محصول موجود نیست.